• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pół żartem pół serio inaczej Hykker z Biedronki
#1
Ktoś testował tą klawiaturę na zastępnikach blue :) ? Jestem ciekaw czy ciekawa alternatywa mocno budżetowa czy drogi żart :P
Odpowiedz
#2
nie jest to jakaś tragadia, nie jest to nic super
To w sumie tak jakbyś zamówił klawę z Chin, tyle, że za tą samą cenę masz ją u nas
Outemu Blue najlepsze nie są, ale zdaje się, że ostatnio się "poprawiły". Nadal dla mnie są gorsze od Kailh, ale np. są bardzo zbliżone do Kailh RGB, które są np. w Deluxie KM02. Jedyna różnica to większa sztywność, ale nie w takim stopniu jak kiedyś (np. zamawiałem prosto z ali klawę za 29$ na Outemu Blue).
Ostatnio porównywałem z Modecom Volcano Hammer i naprawdę zdają się być nieco lepsze. Mój kolega, który na Blue zbytnio nie siedział różnicy wogóle nie widział, ja widziałem, ale małą (Kailh są bardziej miękkie, ale minimalnie). Cholera wie co siedzi dokładnie w tym Hammerze, jeśli to jest samo co w Hykkerze (czyli "ulepszone jakościowo" Outemu) to zdecydowanie jest to na plus konsumenta. Tylko zastanawiałbym się nad awaryjnością ;D
Odpowiedz
#3
Słyszałem, że dużo z nią problemów, m.in. wypadający tab, czy coś takiego ;d
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.