• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura ~150zł
#1
  • twój budżet: około 150 zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? membranowa
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:

    1. czy masz masywne dłonie czy nie?: Nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze?: Raczej tak
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?: 50% gry 50% pisanie
  • czy chcesz podświetlenie? Tak
  • czy chcesz makra?: Niepotrzebne mi
  • czy chcesz dodatkowe klawisze?: Preferowane do sterowania głośnością
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Może być
  • twoje uwagi (wygląd, firma):

Zastanawiam się nad 3 klawiaturami tej samej firmy: Cougar 200K, 300K i Vantar. Problem w tym, że nie mam gdzie ich przetestować, a każda z nich ma jakieś wady ( 200K awaryjność, 300K mały backspace, Vantar nierówne podświetlenie) i nie jestem pewien która by mi podpasowała. Z innych uwag to chciałbym aby była możliwie najmniejsza. Z testowanych klawiatur podobały mi się Razer Deathstalker i Steelseries 100 Apex.
Odpowiedz
#2
Z tych wszystkich to chyba Apex wydaje się najlepszy, ale i tak nie umywa się do mechanika.
Odpowiedz
#3
(05-24-2017, 04:53 PM)Czyszczu napisał(a): Z tych wszystkich to chyba Apex wydaje się najlepszy, ale i tak nie umywa się do mechanika.
Apex wydaje się fajny, tylko podświetlenie ma podobno do bani (nie widać w ciemności liter na klawiszach). Mechanika natomiast nie chcę, bo jest dla mnie za głośny, przynajmniej w takim zakresie cenowym.
Odpowiedz
#4
To jako drugi wybór wziąłbym Cougara 200K.
Albo możesz też zamówić małego, dość cichego mechanika z Chin - Ajazz AK33 na Zorro Black, wersja czarna z niebieskim podświetleniem, albo czarna z białym. Lepiej czarną wziąć, niebieskie razi w oczy.
Naprawdę przyzwoita jak na mechanika i najcichcsze przełączniki jakie miałem. Jak chcesz jeszcze je wygłuszyć to oringi ( z hydraulicznego 10 zł).
Jak chcesz mogę Ci wysłać test klawiszy.
Odpowiedz
#5
Nie, dzięki raczej zamówię tego Cougara 200K. Ten Ajazz wygląda fajnie tylko szkoda, że black to te ciche, bo bardziej odpowiadają mi blue. Jeszcze zastanawiałem się nad klawiaturą z topre, ale to już poza mój budżet. Pytanie: 200K ma podobny feel do RX22, czy nieco inny?
Odpowiedz
#6
Zbliżony, bo obie są nożycowe
Jednak sugerując się ceną i przewagą jakościową Cougara śmiem twierdzić, że te w 200K mogą być lepsze, tzn. równiejsze, a tak poza tym to nic szczególnego
Na ajazzie fajnie się pisze ;p Lubię tą miękkość klawiszy, której nie zaznasz na Blue.
Odpowiedz
#7
Chyba będę oddawał tego Cougara 200K. Czy ten Ajazz no najcichszy wybór do 200zł jeżeli chodzi o mechanika?
Odpowiedz
#8
Z oringami to cichszego nie miałem. Są cichsze (te mx silent) ale to nie twój budżet ;D
Co Ci nie przypasowało?
Odpowiedz
#9
Za niski skok choć mogłem się tego spodziewać. Ogólnie z klawiatur mechanicznych miałem tego Hykkera z biedronki i głośność była dobijająca dlatego się też go pozbyłem. Mam nadzieję, że ten Ajazz mnie nie zawiedzie :P.
Odpowiedz
#10
nom, nie powinien ;D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.