• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik 500 PLN
#1
Dobór klawiatury
  • twój budżet: 500 PLN może być troszkę więcej jak będzie warto
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury : mechaniczna

    1. czy masz masywne dłonie czy nie? średnie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? 40/60 pisanie gry
  • czy chcesz podświetlenie? tak najlepiej by można podświetlić wybrane przyciski
  • czy chcesz makra? mogą być
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? mogą być
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? tak
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? raczej pałna
  • twoje uwagi (wygląd, firma):
Klawiatura nie musi być dostępna w PL może być massdrop itp. Dobrze by byłą solidna jak najminej plastiku
Odpowiedz
#2
Weź Genesis RX85, ale uważaj - ta podpórka jest dość mała, jak masz dłonie poniżej 18 cm to spokojnie.
Wybranych przycisków podświetlić się nie da, ale sekcja gracza jest podświetlona (sprawdź w recenzji).
Będzie git ;) Kailh Brown Ci przypasują.
Odpowiedz
#3
ok poczytałem recenzje lecz jakoś mi tak średnio browny pasują takie nijakie bardziej w stronę blue bym się kierował. ktoś jeszcze jakąś propozycję?
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem to dobry wybór, żeby być zadowolonym i przy pisaniu i przy graniu. Albo ja miałem zbyt duże oczekiwania albo po prostu Blue nie są takie fajne przy pisaniu jak sobie wyobrażałem. Szczerze. Nie, że są złe - broń Boże - właśnie z nich piszę. Ale dla mnie (też mam "średnie dłonie", tylko, że 21,5 cm) Browny od Kailh są o tyle ciekawe, że przypominają redy (ale są twardsze) i mają delikatny przeskoczek w połowie - w skrócie podczas gry tego się nie czuje, a przy pisaniu to pomaga i nie ma tylu missclicków jak w redach. Na Blue granie to słaby pomysł - gra się ok, ale tylko ok (dla mnie lepiej gra się nawet na membranie) - klik za bardzo rozprasza i nie chodzi tutaj o ten słyszalny, a ten wyczuwalny (jest dużo mocniejszy niż w Brownach).
Odpowiedz
#5
wolałbym jednak coś z wyższej półki jednak
Odpowiedz
#6
Popatrz na Masterkeysy lub K70 jednokolorowe. Również polecam browny. Ew. rozejrzyj się za czymś na Romer G ale ostrzegam że mają lekko.membranowy feeling.
Odpowiedz
#7
Tylko licz się z taką różnicą, że Cherry MX Brown nieco lepsze w pisaniu, ale do gier to u nas znaczna część osób woli Kailh
Odpowiedz
#8
Ja bym na jego.miejscu wziął Romery jeśli feeling jest dla niego drugorzędny, ten tactile bump jest bardzo leciutki tam, no i jakość wykonania switchy/klawiatur pierwsza klasa :D
Odpowiedz
#9
z tych co dotykałem to pasowaly mi khalify blue
Odpowiedz
#10
jakieś konkretne propzycje jeszcze? na pewno nie chcę feelingu jak membranówka
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.