• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik do 400 PLN
#1
  • twój budżet: 400 PLN
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechaniczna
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? czasami jakieś wypracowania/facebook
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? 90% gry 10% pisanie
  • czy chcesz podświetlenie? Obojętnie
  • czy chcesz makra? Mogą być ale nie muszą
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Mogą być ale nie muszą
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Fajnie by było lecz nie wymagam
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Obojętnie
  • twoje uwagi (wygląd, firma):

Dodam, że pierwszy raz będę kupować klawiaturę mechaniczną wiec jestem nowy w tym temacie. Głównie gram w LoLa
Odpowiedz
#2
Odpowiedz jest jedna- Masterkeys white LED. Proponuję MX Red.
Odpowiedz
#3
Zastanawiałem się nad fnatic gear rush i nad razer blackwidow 2014, ale problem w tym gear rushu jest taki, że jest tylko nordic layout i średnio wiem o co chodzi z tym layoutem. A ten masterkeys wykracza troche poza mój budżet.
Odpowiedz
#4
fnatic może być, ale uważaj na mały shift. Razera bym sobie odpuścił. Do gier najlepiej Redy, warto dołożyć do Masterkeysa.
Odpowiedz
#5
A qpad mk-50 ew. Steelseries 6gv2
Odpowiedz
#6
MK-50 bardzo dobra, po dłuższym czasie możę występować sporadyczny chattering (ale to normalne, raz na jakiś czas wyskoczą Ci 2 literki zamiast 1, ale to nie doubleclick). Ma też keycapy śliskie, ale są spoko.
O SS to nie wypowiem się, ale imo lepiej QPADa, taki solidniejszy się wydaje jak dla mnie ;D
Odpowiedz
#7
Chyba wybiore fnatica albo qpada ze wzgledu na cene ale jesli w tym fnaticu jest nordic layout to cos zmieni czy nie?
Odpowiedz
#8
to prawdopodobnie bedzie Ci gorzej, bo bedziesz musial się przyzwyczajać. W takim wypadku lepiej Qpada wziąć
Odpowiedz
#9
Jestem szczęśliwy znalazłem Qpada w internetowym sklepie na 3ciej stronie google, juz myslalem ze nie znajde
Odpowiedz
#10
(05-15-2017, 02:40 PM)kubinho0 napisał(a): Jestem szczęśliwy znalazłem Qpada w internetowym sklepie na 3ciej stronie google, juz myslalem ze nie znajde

Daj linka :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.