• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestaw dla niedzielnego gracza
#1
Witam,
obecnie poszukuje zestawu, myszka plus klawiatura aby czasem niedzielnie sobie pograć.
I zastanawia mnie czy jest np: brać zestaw klawiatura plus mysz np: 
Kod:
https://www.cclonline.com/product/213253/SGB-3040-KKMF1-UK/Keyboard-Mouse-Bundles/Cooler-Master-MasterKeys-Lite-L-Combo-Keyboard-and-Ambidextrous-Mouse-Gaming-Bundle-with-LED-Lighting-Effects/KBD1381/
Według strony używam fingertip grip. Dłoń zmierzona 25 cm. Grałbym w FPS, RTS.
Obecnie używam lapka więc nie korzystam z żadnej myszki i podkładki.
Ograniczony jestem budżetem tak do  £40 - 50.
Z tego co widzę, myszki na dobrym sensorze, które są dostępne w PL w normalnych pieniądzach ciężko jest dostać w UK,a wydawać więcej nie widzę sensu do mojego grania.

Dodatkowo zastanawiam mnie np: możliwość importu z Chin, czytałem gdzieś ostatnio, że polecane są produkty marki Ajazz.
Odpowiedz
#2
bit.ly czyżby ktoś zarabiał na linku ? w najlepszym przypadku...
Odpowiedz
#3
akurat ten url shortner jest odpowiednikiem goo.gl no ale mogę wkleić oryginalny link
Odpowiedz
#4
imo to lepiej wziąć DM1 Pro , zamów z ich strony po prostu, a do tego np. z chin któregoś ajazza - tak są to dobre i tanie klawki, zmieścisz się w budżecie.
Odpowiedz
#5
ok, to jeszcze jedno pytanie czy np: taka klawa może być ok bo widzę, że promo jest na amazonie:
Kod:
https://www.amazon.co.uk/AUKEY-Mechanical-Keyboard-Switches-Anti-Ghosting/dp/B0716DYCGQ
posiadam trochę ich sprzętu samochodowego i ogólnie z wykonania jest zadowolony plus myszka Cooler Master MasterMouse S, też akurat wyjdzie w budżet czy lepie ten zestaw co poleciłeś ?
Odpowiedz
#6
tej klawki nie bierz bo na Outemu jest, najgorsze przełączniki... zdecydowanie cośod Ajazza lepiej
Odpowiedz
#7
ok, dziękuję za informację.
jakieś jeszcze chińskie firmy są godne polecenia jak bym przeglądał chińskie internety za ajazzem ?
a i w jaką podkładkę powinienem celować czy tutaj już wszystko obojętne ?
Odpowiedz
#8
ciężko z takim budżetem nawet na chińczyki :P wiec raczej ajazzy Ci zostają tylko

podkładkę np DM Pad, tania i dobra, w jej cenie ciężko o coś lepszego
Odpowiedz
#9
ok wielkie dzięki :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.