• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie p/g-sr niebieska
#21
Synth, jeśli interesuje Cię wersja obszyta to mam do sprzedania po taniości.
Odpowiedz
#22
Hehe raczej nie skorzystam, podkładkę chcę kupić nową, ale jak coś możesz zaproponować cenę, może akurat będzie atrakcyjna jak ta twoja g403 :P to przemyśle.
na chwilę obecną zostaję przy niebieskiej, mam nadzieje, że feeling będzie choć trochę podobny do qck i posłuży mi trochę czasu :)
Dzięki chłopaki za pomoc, w sumie jedyne forum na którym można się wymienić opiniami na konkretny temat :)
Odpowiedz
#23
hehe co do opinii to nie że coś Dforak, zakładam, że dbasz o podkładki, ale moim zdaniem nigdy nie kupujcie używanych podkładek - chyba, że 1/3 ceny. Dlaczego? Moja przyszła ujebana, przepraszam obspermiona wręcz i wiadomo ślizg wytarty. A wcale taka tania to nie była... No także już wiecie ;P O dziwo na niej grałem XD
Odpowiedz
#24
e tam, jak tylko kurz i resztki po naskórku są na podkładce to nic złego ;) to się przemyje i zejdzie a nieraz można za dobrą cenę coś wyrwać - tylko zawsze o zdjęcia prosić na których coś widać :)
Odpowiedz
#25
naskórek niegroźny, ale ciecz z DNA właściciela to zbędny dodatek ;pp
Odpowiedz
#26
Jest już ktoś kto zamówił zowie g-sr niebieską i jest w stanie opisać czy jest taka sama jak stara?
Odpowiedz
#27
"Zaczynamy przyjmować zamówienia na 1 dostawę Zowie G-SR-SE, czyli niebieską podkładkę od ZOWIE e-Sports o którą tak ciągle pytacie! :) Dodatkowo dla zamówień opłaconych z góry mamy przewidziany gratis w postaci zeszytu Virtus,pro " :)

https://procpu.pl/p/1723/40022/zowie-g-s...racza.html
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#28
Moim zdaniem słaby ten gratis.. w postaci zeszytu.. swoja drogą cena również wygląda nieatrakcyjnie.
miałem cichą nadzieję, że chociaż będzie cena zbliżona do 120zł z kosztem wysyłki.
Odpowiedz
#29
potwierdzam, hehe zeszyt na wakacje ;D
Odpowiedz
#30
Dla nieuków do rozwiązywania zadań na komisa we Wrześniu ;D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.