• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór słuchawek
#1
Witam,



Interesuje mnie dobór słuchawek

§  Ostatnio używałem SoundBlaster Tactic3D Alpha (używając dołączonej karty dźwiękowej na USB), ale mi się połamały,

§  Mam kartę zintegrowaną Realtek HD Audio,

§  głównie do gier, trochę muzyki,

§  słucham Rock/Metal, okazjonalnie muzyka elektroniczna i rap,

§  gram w: GTA 5, TES V: Skyrim, Dying Light, Far Cry 3 – głownie gry typu Sandbox z dużym otwartym światem.

§  Mój budżet to ca 300 – 400 zł razem z nową kartą dźwiękową,

§  Stawiam raczej na komfort, ale jakość muzyki też się liczy,

§  Słuchawki półotwarte / zamknięte,

§  Preferuję większą scenę / gry z dużym otwartym światem,

§  dodatkowe uwagi - polecono mi słuchawki Superlux HD668b lub bardziej Superlux HD681 EVO, ale prawdopodobnie potrzebują lepszej karty niż integra. Prośba o propozycję karty do tych słuchawek, aby wydobyć z nich jak najwięcej, a zmieścić się w moim budżecie ? Ew. jakieś inne ciekawe słuchawki

 

Z góry dziękuję za pomoc,

Pozdrawiam

 

CzarnyPasterz
Odpowiedz
#2
Na 668b będzie się dobrze grało w tego rodzaju gry, ale są one otwarte, więc musiałbyś to jakoś przeboleć. Nie grasz w CS'a więc dokup sobie Xoanra DGx (o ile masz pc'ta i slot pci-e) - w zupełności wystarczy. W stosunku do tych Alph będzie to duży krok w przód :). Co więcej zostaną Ci pieniądze, aby kupić drugą parę słuchawek czyli te HD681Evo mk2.

Do 400zł masz:
xonar dgx - 140zł
668b - 115zł
681 evo mk2 - 125zł

Dzięki temu i słuchasz muzy i masz do grania ^^
Odpowiedz
#3
Wnioskuję z Twojego odpowiedzi, że 668b nadają się bardziej do grania, a 681 EVO do muzyki, tak? I do gier typu CS potrzebuję lepszej karty od tej którą podałeś, dlaczego?
Odpowiedz
#4
Tak, do CS 668b są lepsze, a 681 do muzyki jaką podałeś. Xonar DGX wystarcza w zupełności do CSa.
Odpowiedz
#5
Czytałem jeszcze, że 668b są mniej wygodne i mniej wytrzymałe od 681, przez co dłuższe sesje na nich byłyby niekomfortowe. Prawda to?
Odpowiedz
#6
e tam, w ciepłe dni chociaż są otwarte to trochę pocą uszy, ale można im z ebeya sprowadzić welurowe pady i po kłopocie. Z drugiej strony, co głowa to może inaczej odbierać.

To są słuchawki za 120zł więc nie oczekuj od nich tytanowej konstrukcji ;D Jak na swoją cenę są i tak spoko.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.