• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki 250-300zł
#1
  • jakie obecnie używasz? Creative Tactic 3d Fury
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp?  integra ALC887
  • słuchawki mają być: najlepiej uniwersalne, zarówno gry, muzyka czy filmy
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? rock, metal
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Najczęściej CS GO, ale inne fpsy też, rpg (skyrim), wyścigowe, GTAV
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? Najlepiej, żeby nie przekroczyło 250 zł, chociaż jeżeli nie będzie żadnej ciekawej opcji to te 300 może uciułam
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Po równo
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Kawalerka z dziewczyną, czasami włączony telewizor 2m dalej
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę)? Na pewno większa scena będzie odpowiedniejsza
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Raczej nie
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Przy dłuższych sesjach (chociaż i tak robię sobie przerwy, więcej niż 2h nie usiedzę) trochę uciskają, myślę że głównie z powodu zbyt małych padów, które leżą na małżowinie.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Wolałbym, żeby były wokół uszne, aby miały mikrofon (miałem kiedyś zalmana, ale coś nie mogłem się do niego przekonać). Wygląd raczej nie ma znaczenia. 
Słuchawki zmieniam tylko dlatego, że w obecnych po prawie 3 latach używania pękł pałąk przy muszli, tak, że nic z tym nie zrobię. Jak pisałem, wolałbym, aby słuchawki były z mikrofonem. Zastanawiałem się nad Kave'ami, ale minusem jest w nich muzyka wg Waszej recenzji. Przymierzałem je jakiś czas temu w sklepie i na prawdę, ze wszystkich tam dostępnych były chyba najwygodniejsze.

Thanks from the mountain for help :D
Odpowiedz
#2
Ty potrzebujesz czegoś uniwersalnego, jednak małym problemem może być kiepska integra jak na te czasy ;p

dwie opcje widzę dla Ciebie:
1. ISK HD9999 (+ np. podpinany pod kabel Zalman zm mic1) razem 295 zł - http://sklep.hard-pc.pl/p8856,sluchawki-...-mic1.html ale myśl o dokupieniu karty dzwiękowej w przysżłości
2. te Roccat 5.1 analog, ale licz sie, że muzyki źle sie na nich słucha, niemniej w grach Ci się spodobają
Odpowiedz
#3
Pytanie czy kave'y będą dobrze grać na tej integrze... Z drugiej strony, za jakiś czas pewnie kupiłbym dźwiękową, dodatkowe pytanie, która za w miarę rozsądne pieniądze będzie najlepsza do tych roccatow? Bo naprawdę zaje#%&cie leżą
Odpowiedz
#4
na integrze będzie ok, jak masz 5.1 to nie będzie znacznej różnocy w pozycjonowaniu. Na lepszych dźwiękówkach głównie uzyskasz lepszy dźwięk, ale jako tako nie są to słuchawki dobrze grające w kwestii brzmienia. Tylko gamingowe, ale wyjątkowo dobre
Odpowiedz
#5
a ja jednak zostałbym przy iskach, wydawać kilkaset zł za słuchawki które grają jak za 50~~ zł ? przy tym wygodę w roccatach wspominam negatywnie.. może to przez to że używam isków, dodatkowo ten szum analogu na integrze jest nie do zniesienia, na xonarze było to samo.
Jednym słowem, odradzam roccaty. Jedyny plus tych słuchawek to wbudowany mikrofon, który jest całkiem niezły, na pewno lepszy niż w cloudach. XTD miałem jeden dzień i od razu odesłałem, nie żałuję zresztą.

@be_OK jak ci roccaty zajebiście leża to załóż iski :) różnicy pomiędzy pozycjonowaniem obu słuchawek jest znikoma, powiedziałbym że żadna.
Odpowiedz
#6
imo to sobie bardzo chwalę wygodę kavów ;)

do nich to tylko karty Creativa polecamy. Jednak w muzyce to chyba gorzej jak te co miałeś wypadają, one takie sztuczne są ale do grania polecamy
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.