• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sharkoon czy warto ?
#1
Witam, ostatnio słyszałem mase komentarzy jak i opini że warto kupić słuchawki Sharkoon a dokładniej ten model. Ponoć jeśli chodzi o Cene/Jakość nie mają sobie równych. https://www.morele.net/sluchawki-sharkoo...63-735927/
Stąd pytanie. Miał ktoś z nimi do czynienia ? Jakieś spostrzeżenia ? Bo słuchawki na morele robią furorę można tak powiedzieć. :) Czekam na jakieś konkrety. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
nie mieliśmy ich właśnie, boje się, że więcej tam marketingu niż to coś warte, postaramy się kiedyś je załatwić na testy
Odpowiedz
#3
Ajj szkoda, myślę że warto przeprowadzić takie testy bo słuchawki są popularne można tak powiedzieć. Wiele osób planuje je kupić a druga połowa je posiada. Taki test rozwiał by wszelkie wątpliwości. Jeśli je zakupie sam mogę je jako tako wstępnie ocenić i oczywiście napisze w tym poście. Zobaczę jak wypadają na tle superluxow :)
Odpowiedz
#4
o no to podziel się opinią jak kupisz :)
Odpowiedz
#5
moim zdaniem, jeśli byłyby takie zajebiste to bez obawy daliby je nam, a chyba mieli to zrobić w listopadzie nie?
Odpowiedz
#6
Powinny dojść w poniedziałek, więc opisze mniej więcej moje wrażenia. Mam superluxy hd 681 z kartą creative sound blaster i dają naprawdę radę i grają głośno jak i czysto. Bez dźwiękówki trochę gorzej ale wciąż dobrze. :) Wcześniej miałem sennheiser hd 201 ale jak dla mnie porażka w porównaniu do superluxow nawet nie mają podjazdu :)
Odpowiedz
#7
no i prawidłowo, jeśli rzeczywiście są niezłe to nie będą od nich gorsze.
mikro napewno mają dobre, ale to coraz więcej headsetów taki ma
Odpowiedz
#8
Zobaczy się w poniedziałek :). Na pewno odezwę się w tym poście. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
Po otrzymaniu Shakoon Sharkzone H10 jestem zadowolony. Mikrofon bardzo dobry, brak szumów i bardzo szybko łapie. Dźwięk jaki wydobywają też jest niczego sobie, bardzo podobnie grają do superlux HD 681 aczkolwiek moje odczucie jest takie że troszkę bardziej płasko, minimalnie gorzej jakościowo. Ale poziom jest podobny. Na duży + jest pad na kablu dzięki któremu regulujemy głośność jak i włączamy i wyłączamy mikrofon. Pozycjonowanie w CS:GO jak dla mnie lepsze niż w superluxach które może super nie są ale dawały radę :) Jedyny minus to wydaje mi się że za mocno pałąk ściska głowę, ale po dłuższej (ponad 2 godzinnej grze) było wszystko ok. Konstrukcja zamknięta ale ja bym bardziej określił jako pół zamknięta. Ogólnie jak za 109 zł naprawdę warto. Jakościowo jak za 109 zł też nie mam się do czego przyczepić. To moje osobiste zdanie i szybkie podsumowanie. Ciekawi mnie wasza opinia na ich temat jak je kiedyś otrzymacie :)
Odpowiedz
#10
dzięki za opinię :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.