• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik do moba
#1
Dobór klawiatury
  • twój budżet: 700
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: Obstawiam, że MX Brown albo MX Speed

    1. czy masz masywne dłonie czy nie? nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? nie
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? tak
  • czy chcesz podświetlenie? Mile widziane RGB
  • czy chcesz makra? Nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Obojętnie
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Może, a nawet lepiej jakby taka była :d
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Podoba mi się K65. U znajomych grałem na Black i Blue (chyba MX) i dużo lepiej grało mi się na blue, mimo że słyszałem, że do gier moba lepsze są blue, mimo tego, przymierzam się bardziej do MX Speedów.
Odpowiedz
#2
Najczęściej do moba wybiera się Browny ja mam szedł raczej w np. CM Masterkeys Pro S na MX RGB Brown
Odpowiedz
#3
Brałbym te browny, ale po tym porównaniu blue vs black, boję się, że później będę żałował, że nie wziąłem speedów ;_;
Odpowiedz
#4
speed to takie MX Redy, czyli mega lekkie blacki :P Mi tam się średnio gra na redach w rst/moba, bo za lekko to chodzi i brakuje w nich jakby wyczucia, na black już lepiej, bo trzeba konkretnie wciskać te przyciski i jest ten wyraźny, szybki efekt zwrotny, na brownach jest podobnie ale lżej, ale za to ten guzek co informuje o aktywacji jest fajną sprawą
Odpowiedz
#5
Polecam K70 Rapidfire RED LED lub RGB, Speedy są trochę lżejsze od Blacków ale cięższe od Red, szybko odbijaja i skrócona aktywacja fajnie działa. Browny są wolniejsze przy szybkim tapowaniu że względu na to haczenie. Samo K70 jakość wykonania super,dużo lepiej niż w Masterkeysie. Jak ci nie przeszkadza open board to bierz.
Odpowiedz
#6
Z tego co poobserwowałem, w Smite większość/prawie wszyscy pro playerzy używają Redów, natomiast w LoLu Brownów, co powoduje, że totalnie nie mogę się zdecydować ^^
Odpowiedz
#7
Browny powodują problemy przy szybkim tapowaniu. Jak dasz radę okiełznać Speedy to weź je.
Odpowiedz
#8
mx rgb browny są lżejsze ciutkę od zwykłych mx brownów (prawie takie same w kliku jak kailh bronwy), spoko Ci się będzie na nich grać i w to i w to
Odpowiedz
#9
Szczerze mówiąc, mimo, że gram więcej w HotSa/LoLa, to chyba wezmę MX Speedy, boję się brać nie liniowe.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.