• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikrofon
#11
;D
do akatrosha - bierz mt391
Odpowiedz
#12
Zawiodę cię, aktualnie również mam integrę :D
Ale raczej szybko się to zmieni. Wezmę więc albo doczepianego zalmana, albo ten twój wynalazek :d
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#13
Kupiłem tego zalmana, bo wszyscy mówili że kozak, tylko jest 1 problem. Żeby zbierał mój głos muszę go bardzo bliziutko twarzy podłożyć. Jak przypnę do słuchawek, to nie ma chuja, żeby mnie było słychać. Jakiś problem jest z mikrofonem, czy coś trzeba gdzieś ustawić, czy może w jakimś konkretnym miejscu przypiąć?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#14
ee nie wiem coś z ustawieniami masz nie tak, bo ja mam przypiete do kabla i zbiera bez problemu...
Odpowiedz
#15
Ustawienia przeglądałem i nie mam pojęcia co mógłbym zmienić, zbiera beznadziejnie
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#16
ciężka sprawa, dobrze by było, żebyś sprawdził jak działa na innym kompie podpiety pod inne źródło
Odpowiedz
#17
To samo mam z tym zalmanem straszna kiszka.
Odpowiedz
#18
Wybaczcie lekki odkop, ale na ALC892 miałem to samo z Zalmanem. Co do mikrofonu, do 250 zł wybór właściwie kończy się na Reloopie Spodcaster. Jest jeszcze Novox NC-1, tylko tutaj trzeba będzie wyjść poza budżet gdyż ze statywem i pop filtrem wychodzi ~300 zł. Na youtubie są porównania, mało bo mało, ale coś jest. Bym zapomniał, jest jeszcze Superlux e205u, ale on sprawdza się lepiej dopiero gdy mamy wygłuszony pokój etc. :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.