• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier i muzyki
#1
Witam,

poszukuje dobrych słuchawek, ale w swoim życiu miałem ich tylko kilka, więc liczę na wasze doświadczenie :)
  • jakie obecnie używasz? Creative Sound Blaster 3D Fury
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? nie i nie planuje kupić
      - jeśli tak – to jakiej?
           - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) pół na pół, ale z lekkim naciskiem na gry
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? rock/metal
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 300zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? raczej zamknięte 
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? nie wiem :P
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? możliwe, że tak
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): najlepiej jakby pilot był lekki i mały
#2
Masz laptopa czy stacjonarny (jak tak to czy masz miejsce w slocie pci/pci-e?) jaką masz płytę główną?
#3
Laptop - Asus G751JM
#4
HyperX Cloud powinny Ci wystarczyć :)
#5
No myślałem nad nimi, ale jeśli chodzi o tańsze to jakie są godne polecenia?
#6
to Superlux HD681 Evo MK2
#7
Właśnie będę czytać waszą recenzję, a w międzyczasie mógłby pan mi rzucić jeszcze kilka propozycji?
#8
ni ma ;)
#9
Rekomendujecie zmianę kabelka... co jest dokładnie nie tak? Na sprzęcie audio nie znam się zbyt dobrze, wiec...
#10
Po zmianie na lepszy jest czystszy dźwięk. Chociaż nie wiem czy na integrze to wyłapiesz ;) Niemniej koszt nie jest duży, a zawsze to chociaż mentalnie człowiek się lepiej czuje ^^


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.