• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tania mechaniczna
#1
  • twój budżet: ~250zł,
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? mechaniczna,
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:

    1. czy masz masywne dłonie czy nie? nie,
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? tak średnio bym powiedział, ale czasem oczywiście się zdarzy,
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? nope, bardziej tak 80/20. Chciałbym, aby na tej klawiaturze trochę dało się popisać, ale tak jak napisałem bardziej ma być pod gry.
  • czy chcesz podświetlenie? może być, ale jak nie będzie to nie będę narzekał,
  • czy chcesz makra? obojętnie,
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? obojętnie,
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? raczej nie,
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? właśnie potrzebuje klawy bez numpada albo jakiejś skróconej wersji,
  • twoje uwagi (wygląd, firma): brak.
  • Myślałem nad używaną klawą od razer'a, a mianowicie blackwidow tournament na orange switch. Co o tym sądzicie ?
Odpowiedz
#2
Jak fullsize Ci nie przeszkadza to Bloody B720 jest całkiem całkiem
Jak chcesz TKL i przyzwoitą to bardzo tania jest https://www.morele.net/klawiatura-trust-...9-1053106/
Trust GXT 870,
(PS Hya nie usuwaj linka bo najtaniej jest ;D)
Ja mam osobiście B720 i troszkę skrócony skok (dystans wciskania klawisza) wcale nie pomaga ale nie jest to minus, 100 razy lepsza niż membrana i może to moja osobista "preferencja", ale równie dobrze mi się na niej pisze jak np. na Blue (polecane do pisania).
Kwestia przyzwyczajenia ;) Imo lepiej niż np. na Cherry MX Red
Trusta nie miałem, ale wiem, że przełączniki są bardzo podobne do typowych podróbek, czyli są mniej równe niż Cherry, ale jeśli nigdy mechanika nie miałeś to raczej nie zauważysz różnicy
Odpowiedz
#3
Jeszcze jedna istotna rzecz warta wspomnienia - jeśli uderzasz w klawisze (dosłownie) to B720 jest zdecydowanie lepsza przy przejściu na mechanika - łatwiej się przyzwyczaić, bo przycisk zapada się płycej i robi się mniej missclicków (o ile celnie trafiasz w klawisze)
BTW jest wersja TKL B720 - B700
Odpowiedz
#4
A która z tych klawiatur będzie lepsza do gier takich jak cs:go i overwatch, b700 czy gxt 870 ?
Odpowiedz
#5
ten gxt 870 to coś ala mx redy, powinien dać sobie dobrze radę w cs itp
Odpowiedz
#6
ten trust to właśnie jak kolega powiedział zwykłe liniowe, dystans 4 mm, aktywacja po 2 mm, a w Bloody masz mniejszy skok, więc szybciej się klawisze wbija. Gra się na nich też dobrze, bardziej "ślamazarne" się wydają (nie, że nierówne, choć nieco bardziej luzowate, ale ciut mniej płynne). Te w truście będą lżejsze
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.