• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosta bez bajerow klawiatura do grania
#1
  • twój budżet:100-200zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? membranowa
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? mało
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? tak
  • czy chcesz podświetlenie? nie
  • czy chcesz makra? nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? nie
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? nie wiem o co biega :D
  • twoje uwagi (wygląd, firma):
Szukam Prostej bez bajerów klawiatury do grania (cs go) z wysokimi odstającymi klawiszami do 100-200 zł może być membranowa
Odpowiedz
#2
Tracer Mecano jest spoko za swoją cenę. Jeśli wierzyć "koledze" to nowa, Tracer Mecatron to to samo tyle, że nowsza i lepszej jakości (głównie podświetlenie lepsze). Przyciski te same, do gier dobre. Niestandardowe membrany.
Odpowiedz
#3
dziwne, że ten mecatron jets tańszy od mecano ;D ale imo bym spróbował ją właśnie ^^
Odpowiedz
#4
Jakbyś chciał mam do sprzedania Tt eSPORTS Knucker, klawiatura o klasycznym wyglądzie, bez podświetlenia, na przełącznikach typu plunger, jest jak nowa.
Odpowiedz
#5
zależy od ceny, ale to już lepiej dołożyć do mechanika, Bloody B720 na allegro http://allegro.pl/klawiatura-a4tech-bloo...45569.html
Odpowiedz
#6
Zastanawiam się nad Tracer Mecano ale martwi mnie to ze ma przyciski do podgłaśniania tam gdzie F2 F3 i sie zastanawiam czy to bedzie mi przeszkadzać bo jednak troche używam klawiszy F2 F3 F4 F5
Odpowiedz
#7
to używaj nie ma przeciwwskazań - te przyciski multimedialne aktywujesz przytrzymując klawisz Fn po prawo od klawiatury. Normalnie rząd F1-F12 działa ;)
PS bierz Mecatrona jak tanio, jak nie to dołóż do B720 na allegro za 219
Odpowiedz
#8
Zastanawiam się nad Tracer Mecano a Tracer Mecatron i tu pytanie do was która będzie lepsza ?
I jeszcze pytanie do was która jest głośniejsza klawiatura bo słyszałem że Mecano jest głośna.
Odpowiedz
#9
nie mieliśmy mecatrona, ale brałbym ją bo chyba nowsza ;D

tak na ucho to o 5-10% głośniejsza od zwykłych membranowych
Odpowiedz
#10
Mecatron też głośny, ale tragedii nie ma, możesz brać
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.