• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ISK HD9999 wasze opinie
#1
Witam przepraszam ze nie zadostosuje sie do wzoru ale mam juz konkretne sluchawki które chce kupić mianowicie ISK HD9999
I chciałbym zobaczyć opinie wasze na temat tych słuchawek warto je kupić ?
Dobre są w cs go jesli chodzi o scene pozycjonowanie ? Bardziej zalezy mi na pozycjonowaniu scenie w grze niz samym dzwieku np w muzyce bo bede je uzywal glownie do gier (cs 1.6 cs go ) i troche do muzyki ale mało.
Dobrze one spiszą się na nowym zintegrowanym ukladzie dzwiękowym ?
Słyszalem ze w nowych integrach pozycjonowanie jest podobne jak w dedykowanych kartach dzwiekowych
Odpowiedz
#2
nie wiem czy sobie nie zadałeś trud, żeby przeczytać recenzje, chyba nie ;D
jak masz nowszą integrę np alc1150 to nic "złego nie będzie"
nawet na zwykłej integrze w miarę one dobrze zagrają
i odpowiadając na pytanie - tak warto je kupić, do gier i do muzy są git, nawet w polecanych są wyraźnie podkreślone jako dobry wybór do muzy i FPS
Odpowiedz
#3
alc1150 nie jest najlepszy, ale te nowsze podobno już są trochę lepsze o ile ciezko powiedzieć a czy dorównują lepszym dzwiękówkom to bym raczej nie powiedział, może poziom xonara dg już sięgają
z tego co masz do wyboru to i tak te isk9999 w CS Ci się spiszą calkiem dobrze na takiem alc1150
Odpowiedz
#4
dokładnie xonar dg=ALC1150 (z drobną różnicą, że na xonarze masz głośniejsze i nieco wyraźniejsze mikro). Tylko jak masz gównianą płytę główną jak ja to są szumy ;D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.