• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sluchawki najlepiej bezprzewodowe
#1
Siema,
-Obecnie tylko douszne - akg y15 
-Słuchawki podłączam do: komputera z integra (plyta msi 760ga-p43 fx), pad xbox one oraz telefon 
-45% gry, 45 % muzyka 10% filmy
-Jesli chodzi o gatunki to przeskakuje z kwiatka na kwiatek, czasami rock czasami hip hop, rap, regee, metal, discopolo, cos z basami a czasami cos w stylu "MASARNIA" :X
-Nie mam priorytetow jesli chodzi o gry, gry na pc - cs;go, rainbow, paladins;    gry na konsoli - CoD'y, fifa, (za niedlugo bf 1, overwatch)
-200 zl
-Dzwiek na pierwszym miejscu do poki nie bedzie mi sciskac lba i uszu, pocenie jakos wytrzymam
-Otwarte? Cicho mam na chacie, a jak juz to zamkne drzwi w pokoju i juz.
-Wieksza scena tzn dalej slychac przeciwnikow? W takim razie duza.
-Głownie siedze w domu. Sporadycznie slucham muzyki siedzac przed sala lekcyjna ewentualnie w autobusie
-Najlepiej wywalil bym kabel, ale bezprzewodowosc to marzenie przy takiej cenie. Zeby dzialalo z kazdym zrodelkiem dobrze
- wokół uszne chyba najbezpieczniejsze pod wzgledem komfortu, uszy wszyscy mowia ze mam male :P 5,5 cm wysokosci na jakies 3,5 szerokosci i ok 1 cm odstaja
Odpowiedz
#2
bezprzewodowych nie znam godnych polecenia w takiej cenie, ale w twoim przypadku zdecydowałbym się zdecydowanie na HyperX Cloud, przez przejściówkę podepniesz do tego czegoś dołaczanego do pada z xboxa

masz tam długi kabel to myślę, że nei bedzie źle z wygodą

tyle, że musisz dołożyć 60 zł, bo jakoś nic nie widzę nic tańszego, godnego polecenie dla Ciebie, żebyś był w pełni zadowolony. Dozbieraj te 60 zł i wtedy kupuj :)
Odpowiedz
#3
No okej, a z wyzszej polki cenowej jakies bezprzewodowki sa godne polecenia?
Odpowiedz
#4
szczerze t ow ogole bezprzewodowych bym nie polecał, szkoda kasy bo w cenie ok 1000 zł masz to samo co z kablem za 200-300 zł...
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.