• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do FPS
#1
  • jakie obecnie używasz? Razer Karakan 7.1
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie
    - jeśli tak – to jakiej?  -
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Mogę kupić (kwota którą podałem niżej jest na słuchawki + kartę)
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% gry
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? rap
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Overwatch, CS:GO, R6:Siege (priorytet OW i CS)
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 600-800zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? zamknięte/pół otwarte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Nie mam pojęcia, nie znam się
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Tak, ale nie ma to różnicy.
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić?  Zbyt duży bass
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): -
    Chciałem kupić Roccat Kave 5.1, ale słyszałem mieszane opinie i sam już nie wiem ^^
Odpowiedz
#2
w kwocie 800 to bym celował w isk hd 9999 + karta dzwiękowa creative sound blaster zx z modułem, mikrofonem
Sam mam taki zestawm tyle że kartę zxr i nie wymieniłbym na żaden inny

W csie słychać dosłownie wszystko, czasami wygląda to nawet na wallhack'a :D
Odpowiedz
#3
tylko ZxR >>>> Zx :D

ale to masz HD9999 + AIM SC808

na allegro widziałem ZxR za 450 zł bez tego pokrętła do głośności (swoją drogą jest on awaryjny i zamula dźwięk więc straty nie ma ;)) to też można rozważyć
Odpowiedz
#4
Ta sc808 to wewnętrzna, tak? Bo wolałbym zewnętrzną, żeby móc zabrać na jakiegoś lana, czy coś ^^
Odpowiedz
#5
ta AIM to wewnętrzna,

z zewnętrznych to Prodigy Cube Black
Odpowiedz
#6
A na mojej integrze będą grały dużo lepiej niż krakeny?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#7
to na pewno ;) krakeny mają przetworniki jak w słuchawkach od chińczyka z marketu za 20 zł....
Odpowiedz
#8
A jeszcze 1 pytanie. Czy podłączone do telefonu (xiaomi mi5s) też będą ładnie grały?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#9
podpinałem do Xiaomi Mi5 i szału nie ma tak troche plastikowo,do tego nawet na maksa mozesz dac dzwiek i nie jest za glosno :P, sęk w tym że mi5 (mi5s chyba tak samo) ma słaby dac sam w sobie i szału nei robi na żadnych słuchawkach ;)

gorzej jak na kraksach nie bedzie ;)
Odpowiedz
#10
Mam nadzieję, że będzie coś w stylu Roccat Syva, no cóż, to zamawiam, dzięki za pomoc :D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.