• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycie podkladki
#1
Siema
Mam podkladke roccat taito z 2017 i troche sie zasyfila i nie wiem czy moge ja wsadzic w miche z woda i umyc mydlem? Wiem, ze lepiej jej nie trzec recznikiem (sprawdzilem na rogu to sie troche "zmechlacila")
Odpowiedz
#2
coś ty zrobił z tą podkładką, ja tam używam ją odkąd wyszła, jem i pije przy kompie, nawet wylałem na nią raz cole (nawet klawke musiałem suszyć bo się woda dostałą do środka i nie stykało połowa klawiszy ;p) i bez mycia wygląda prawie jak nowa ;D

ja tam te polerowane to tylko samą wodą czyszczę jak już coś i ręką przecieram. Jak trochę bardziej to chwilę odmoczyć w misce i tak jakbyś ręcznie prał ją poruszaj. ak masz jakim mega syf to tylko pranie Ci zostaje, ustawiasz na tryb typu 5 koszul (coś do 15 minut)i z jakimiś szmateksami pierzesz na najniższej temperaturze , ale to ostateczność ;)
Odpowiedz
#3
Nie no, az tak nie ma, ze trzeba do pralki wrzucac, no ja tez wlasnie wylalem i sie troche klei :D oks dzieki
Odpowiedz
#4
ja woda i ręką przecierałem od razu jak sie wylało ;) w sumie nie ma śladu już po tym
Odpowiedz
#5
Ale schiza, ja to kupuję nową, jak się coś wyleje :D :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#6
ee kiedy to na taniej 2-3 miesięcznej zawsze się najlepiej gra jak włókna są już takie ułożone ;D
Odpowiedz
#7
A myślałam że najlepiej na nówce przez pierwsze dni :D ale nie lubię zmieniać podkładek, czy sprzętu (wbrew pozorom), jak mi przypasi podkładka to mam kilka lat, dopóki się nie roztopi haha, albo nieźle zedrze czy wybrudzi, ostatnio właśnie Genesis m11 którą długo używałam i dobrze mi służyła, wymieniłam na Roccat Kanga. Teraz by mi było ciężko wrócić do tej Genesis, gdyż jest grubsza i trochę mniejsza. Nie ma to jak 2mm, a nawet 1mm :D chociaż według mnie najbardziej optymalna grubość i wygodna to 2mm, coś powyżej jest mi za wysoko.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
kiedy na grubszych jest większa kontrola, bo możesz docisnąć myszkę i łatwiej zatrzymasz ;)
Odpowiedz
#9
no, ale takie najlepsze to z 3-4 mm bo 5mm (qck mass) to gruby shit ;D
Odpowiedz
#10
(04-24-2017, 12:16 PM)Ewelina napisał(a): A myślałam że najlepiej na nówce przez pierwsze dni :D ale nie lubię zmieniać podkładek, czy sprzętu (wbrew pozorom), jak mi przypasi podkładka to mam kilka lat, dopóki się nie roztopi haha, albo nieźle zedrze czy wybrudzi, ostatnio właśnie Genesis m11 którą długo używałam i dobrze mi służyła, wymieniłam na Roccat Kanga. Teraz by mi było ciężko wrócić do tej Genesis, gdyż jest grubsza i trochę mniejsza. Nie ma to jak 2mm, a nawet 1mm :D chociaż według mnie najbardziej optymalna grubość i wygodna to 2mm, coś powyżej jest mi za wysoko.

Mam to samo xD jak wymienie to trudno mi sie przyzwyczaic xD
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.