• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Switche do Overwatch
#1
Witam. Generalnie jestem prawie pewny tego, że chcę K65, tylko nie wiem jakie switche najlepiej wybrać, ale wrzucę całą formułkę, może ktoś doradzi jakąś lepszą klawę :D
  • twój budżet: Bez ograniczeń
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: MX Speed, lub MX Brown

    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Średnio
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Tak, ale do pisania mam inną klawiaturę :D
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? 100% gry, jak muszę coś napisać to mam klawkę na MX Blue
  • czy chcesz podświetlenie? Tak, najlepiej RGB
  • czy chcesz makra? Nie koniecznie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie koniecznie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Brak, albo bardzo duża
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Może, a wręcz musi :D
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Bardzo podoba mi się wygląd takich klawiatur, jak Blackwidow X, gdzie widać switche :>]
Odpowiedz
#2
Jeśli wygląd chcesz dobry i resztę też przyzwoitą poza ceną to ten Corsair jest ok.
Odpowiedz
#3
(04-11-2017, 06:43 PM)Czyszczu napisał(a): Jeśli wygląd chcesz dobry i resztę też przyzwoitą poza ceną to ten Corsair jest ok.

Głównie problem polega na tym, jakie switche wziąć, MX Speedy czy MX Browny ^^
Odpowiedz
#4
ja bym brał CM MasterKeys Pro S z mx rgb brown, ale jak wolisz disign k65 to również się nada i w sumie jeżeli już masz blue to nie takie głupie wybrać mx speedy
Odpowiedz
#5
Próbuję właśnie rozmyślić, czy lepiej będzie się grało na Speedach, czy na Brown, bo niby lubię to przeskakiwanie klawiszy w Blue, ale najwygodniejsze w FPSach to to nie jest ^^
Odpowiedz
#6
Żeby nie robić spamu, piszę w jakimś starym temacie. Wie ktoś może co to za klawiatura na zdjęciu? 
https://imgur.com/a/TqWTF
Strzelam w jakiegoś roccata, ale no idea. Jestem po prostu  ciekawy na czym gra nasz polski pro plejer :d
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#7
Roccat Ryos obstawiam, na MX Black
Odpowiedz
#8
O, faktycznie, dzięki :D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#9
Cześć. Nadszedł ten moment, gdy zamawiam klawiaturę, k65 mx brown, wszystko fajnie, a tu spoglądam, layout EU ;_; Nie wiem czy będę potrafił grać na EU layoucie, więc czy znajdę coś innego na MX Brown, rgb, tkl, z layoutem NA/US? Strasznie mi się ten corsair podoba (chociaż still bardziej podobają mi się blackwidowki xD), ale layout eu może być dla mnie straszny, gdyż klikam shifta bardziej z prawej strony, tam, gdzie w layoucie eu już go nie ma ;_;
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#10
Cooler Master Masterkeys Pro M RGB LED SGK-6040-KKCM1-US lub Masterkeys Pro S SGK-6030-KKCM1-US - wybrałbym jednak tę pierwszą ze względu na cenę.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.