• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka xD
#1
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: Razer Deathadder Elite/Zowie ZA13
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): - 
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): cała podkładka to lekko ponad 360 stopni
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Overwatch
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Taito 2017 King Size
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 boczne, w DA używam też 1 pod scrollem, mile widziany takowy, ale nie konieczny
  • twój budżet: bez ograniczeń
  • jaki chwyt stosujesz: Różnie. Raz palmoclaw, raz claw, raz jakiś clawo finger, ciężko określić, ręka ułoży mi się wszędzie
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ~19,5cmundefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? ~2-2,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Ręka mi się łatwo dostosuje, więc bez różnicy
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Musi być opcja ustawienia 400, albo 800, albo 1600
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: No to tak. Ogólnie w Zowie ZA13 pasuje mi wszystko, oprócz wielkości i braku oplotu na kablu. Deathadder wydaje mi się okej, ale dziwnie mi się aim'uje na nim, ogólnie wydaje się jakiś ciężki i mam dużo lepszy feeling na ZA13, ciężko mi stwierdzić dokładnie dlaczego tak.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Dodam jedynie, że rozmiar jaki bym chciał, to mniej więcej wielkość deathaddera, lub większa, na pewno nie mniejsza. Bardzo dobrze by było, jeżeli kabel mieściłby się w bungee od razera.
Odpowiedz
#2
(03-20-2017, 01:44 PM)akatrosh napisał(a): Byłem wczoraj w sklepach, poprzymierzałem różne myszki i żadna mi nie siadał, tylko jakiś G900 (chyba tak się nazywał) ale to też tak nie do końca i wziąłem po prostu DA Elite i jestem zadowolony :D
także tego

ventus x optical to będzie taki większy DA:
http://www.ttesports.com/productPage.asp...Ok-4fnyipo
tylko na oficjalnej stronie pomylili się w opisie, w 1 miejscu jest adns9500 a póżniej pmw3360, ale ma ten drugi.
http://www.overclock.net/t/1601975/tt-es...-announced
Odpowiedz
#3
No byłem zadowolony, ale jakiś feeling dziwny, niby wygodniejsza jest, ale lepiej gram na ZA13 ;_;
Ten Ventus jest chyba profilowany, a myślę, że muszę mieć symetryka (tak mi się wydaje xD). A i te "dziurki" na grzbiecie mi się nie podobają ^^
Odpowiedz
#4
Może za11?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Myślałem o niej, zapewne wezmę ją, jeżeli nie pojawią się jakieś ciekawe propozycje. Myślę też nad płaskimi, nie wiem czy w za11 nie będzie mnie wkurzał ten grzbiet.
Odpowiedz
#6
To tylko fk1+ zostaje :D a moze mniejszy DEATHADDER czyli ec2-a albo g403?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Na mniejszą myszkę niż DA nie ma opcji chyba. Tylko równa lub większa imo.
A czym różni się FK1+ od FK1?
Odpowiedz
#8
bardziej płaski to zobacz na Mionix Avior 7000
Odpowiedz
#9
Wydaje mi się bardzo dziwna kształtem, myślę, że jak już coś z takich, to FK. Znajomy ma FK1 to sprawdzę jak leży. A różnica pomiędzy FK1 i FK1+ to po prostu 2mm w szerokości, tak?
+ Czy przewody myszek Zowie zmieszczą mi się w Bungee od Razera?
Odpowiedz
#10
zmieszcza, tak tylko szerokosc, ale pamietej ze te 2mm to bardzo duzo w myszce ^^
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.