• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sluchawki 250zl
#1
jakie obecnie używasz? SENNHEISER HD429
czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
- jeśli tak – to jakiej?
- jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?W przyszlosci, za 2msc. mysle ze do 150-200zl cos znajde.
--- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150) b250m-ds3h
słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? Opcja 2. Głownie gry.
jakiej muzyki głównie słuchasz? Remixy, ogolnie wszystko co wpadnie w ucho
w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? FPS (cs go jest priorytetem, potem bf)
twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?250zl
stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?Ciezki wybór, chce zeby bylo dobrze i wygodnie
jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Gram w zamknietym pokoju, sam nie wiem jakie beda lepsze, ale chce zeby wyciszaly.
wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Chyba pośrednio.
czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Raczej nie
co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Wygodne są, ale one sa bardziej do muzyki wedlug mnie nei do gier.
dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):wokół uszne
Odpowiedz
#2
W zasadzie to wybór masz prosty, bo tylko ISK HD9999 powinny sprostać temu ;D
Odpowiedz
#3
A hyper x cloud?
Odpowiedz
#4
(04-08-2017, 03:06 PM)thomson napisał(a): A hyper x cloud?

HyperX'y sprawdziłyby się lepiej wyłącznie w muzyce.

ISKi zapewnią Ci znacznie bardziej precyzyjne pozycjonowanie w grze - bo w końcu to gry są dla Ciebie priorytetem.
Na grubych padach są bardzo wygodne i spełniają wszystkie wyszczególnione przez Ciebie wymagania.
Zresztą rzuć okiem na recenzję: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...sk-hd9999/

Kluczowa fraza: "Ogólnie HD9999 spisują się lepiej w CS'ie niż większość z recenzowanych przez nas modeli"
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#5
hyperx to normalne muzyczne sluchawki, ktore akurat do cs slabo sie nadaja, jak tylko ktos ma porównanie np. ISK'ami to od kopa zauważy jak mala jest scena w Hyperach i o ile lepiej sie gra w ISKach.
Odpowiedz
#6
Dodatkowo dodam od siebie że, jak ktoś ma iski to ciężko znaleźć coś bardziej wygodniejszego na rynku.
aktualnie to są moje główne słuchawki uniwersalne do wszystkiego cs,muzyka,filmy
tak się składa że nawet dt 990tki poszły w odstawkę na rzecz isk :)
mam jeszcze na stanie siberie v2 i wygoda o niebo lepsza w iskach na grubszych padach, bez porównania.
a jak wiadomo ss'y słyną za słuchawki za sprawą swojej wygody.

Gdyby iski miały kosztować teraz 300-350zł i tak bym je kupił :) a nawet bym się zastanawiał za kwotę wyższą niż którą podałem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.