• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zastępca razera
#11
Ja mam rączkę 21 cm, palmo claw i w DM1 Pro denerwowały mnie 2 rzeczy:
-ostre krawędzie na PPM
-przyciski boczne, zbyt nisko były
Poza tym myszka ok. Masz mniejszą łapkę więc git powinno być ;)
Odpowiedz
#12
Czy tylko ja mam wrażenie że ci co kupili Razera, bo polecieli na markę, to teraz zmieniają na inne firmy? Sporo tego ostatnio widzę. A w sklepach polecają Razery, tylko chyba nie wiedzą, że przyciski bardzo szybko padają :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#13
chyba tylko wrażenie, bo zowie wytrzymała mi krócej niż razer :P
Odpowiedz
#14
A to jest różnie, w sumie loteria, ta sama może paść po kilku dniach lub po latach, nie ma jakiejś stałej określonej liczby :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#15
Razer? Mam DA Chroma już 2 lata i żadnych problemów, może coś tam ze scrollem było, ale się samo naprawiło :D. Oczywiście zmieniłem na Zowie ZA12. Kształt jednak odgrywa najważniejszą rolę jeżeli chodzi o fpsy.

PS. Sprzedam DA Chroma, gwarancja do końca czerwca tego roku.
Odpowiedz
#16
zastanawiam się jeszcze teraz tylko nad zowie fk1+, ta różni się w stosunku do fk1 tylko tym, że jest szersza? czy jeszcze czymś? i ta szerokość bardziej odpowiada temu chwytowi? czy raczej na odwrót?
Odpowiedz
#17
tak, szerokością, a czy lepiej/gorzej to już kwestia indywidualna
Odpowiedz
#18
to pewnie zamówie te dm1 glossy, bo chyba nie ma więcej myszek, których kształt byłby podobny i byłyby na sensorze 3360/66
Odpowiedz
#19
a jeszcze pytanko o te myszki roccat np kone EMP, wygladają na bardzo wygodne swoim kształtem, ale z drugiej strony nikt chyba na takiej nie gra w csgo ani tego typu gry,
spodobała mi się jeszcze ec1-a dodatkowo w maju ma wyjsć limitowana edycja biała, ale niestety nadal z sensorem 3310
Odpowiedz
#20
refref
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.