• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tania podkładka z aliexpress
#1
http://m.banggood.com/300x700x2mm-Ultra-...120201604L

Witam, ciekawi mnie ta podkładka bardzo jako iż jest bardzo tania, a materiał wygląda na dość porządny, nie znam sie za bardzo na podkładkach, jest szansa, że to będzie jedna z tych porządniejszych materiałów?
Odpowiedz
#2
jakiejs super jakosci to sie nie spodziewam, ale jak chcesz to mozesz zamowic bo wyglada ciekawie ;D
Odpowiedz
#3
Wlasnie po no name ach nie wiadomo czego sie spodziewac a i tak przyda sie taoa wielka bo ciezko z poslizgiem u nadgarstka u mnie
Odpowiedz
#4
Cytat:Size: 300*700*2 cm
Taki rozmiar, to bardziej dywan, niż podkładka
Odpowiedz
#5
są większe "dywany" ;)
nie wygląda źle, ale powierzchnia moim zdaniem "na oko" będzie zapewniała taki mało wyczuwalny ślizg i ogółem taki "ślamazarny". Wiesz wygląda jakby olej na tym był ;D Ale oczywiście nie miałem jej w rękach, może jest to święty grall, cholera wie kupisz to się przekonasz. 6 dolców to nie majątek więc czemu nie
PS jak okaże się że jest do dupy to masz dywanik pod nóżki hehe
Odpowiedz
#6
(04-03-2017, 02:06 PM)Czyszczu napisał(a): są większe "dywany" ;)
nie wygląda źle, ale powierzchnia moim zdaniem "na oko" będzie zapewniała taki mało wyczuwalny ślizg i ogółem taki "ślamazarny". Wiesz wygląda jakby olej na tym był ;D Ale oczywiście nie miałem jej w rękach, może jest to święty grall, cholera wie kupisz to się przekonasz. 6 dolców to nie majątek więc czemu nie
PS jak okaże się że jest do dupy to masz dywanik pod nóżki hehe

Ta podkładka ma 700 cm, czyli 7 metrów szerokości, raczej większej nie znajdziesz :P
Odpowiedz
#7
Podkładka ma wymiaru 300 mm * 700 mm * 2 mm.
Stanowczo odradzam, mikrowłókno jest fatalnej jakości.

Dozbieraj do Nateca M12 Maxi (będzie to jakościowa przepaść) lub do maty od Xiaomi:
https://goo.gl/wcLqBO
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#8
mi to wyglada na ten typ siatkowatych typu control powierzchni (typu goliathus control, m22), najgorsze podkladki...
Odpowiedz
#9
Podkładki rzeczywiście robią aż takie znaczenie?
Odpowiedz
#10
Dołączam się do pytania kolegi .
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.