• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja listy polecanych
#1
Przeglądałem dzisiaj listę polecanych gryzoni i zauważyłem tam kilka rzeczy wymagających aktualizacji.
Lista Palm Gripu:
- Bloody A9 - Teraz w sklepach jest wersja A90, w której bodajże poprawiono przełączniki. Warto byłoby dopisać to "0" bo w tych czasach może zmieniać ono bardzo wiele.
- Logitech G400s - Mysz jest już od dawna niedostępna w normalnej sprzedaży. O ile lista nie uwzględnia także sprzętów z rynku wtórnego, G400s powinna zostać zdjęta :/
- Kana v2 - To samo co wyżej.
- Razera DA 2013 - Można kupić go już za mniej niż 200 zł, więc powinien zmienić przedział cenowy.
- Zowie Fk1 - Wciąż stare zdjęcie. Niewielki problem, ale warto zwrócić uwagę :)
Lista Claw Gripu:
- Cm Xornet - Niedostępny.
- Kana v2 - Niedostępna.
- Logitech G9x - Niedostępny
- Zowie Fk1 - Zdjęcie.
Lista Fingertip'u:
- Cm Xornet - Niedostępny.
- Logitech G9x - Niedostępny.
- Fk2 - Zdjęcie.
- I-Rocks IR7810 - Link odsyła do innej myszy.

Mam nadzieję, że to wszystko. Na forum przewinęło się sporo innych gryzoni, można by poszerszyć odrobinę listę :)
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#2
Hya się tym zajmuje :] miał to już dawno zrobić... zwolniłbym go jakby mógł hehe

No a na poważnie, to miał to zmienić i mówił że wkrótce to ogarnie.
Odpowiedz
#3
teraz to jest trochę zajęty :D musi sie bawic z morele. No i mówił, że nawet nie ma czasu na zdjęcia i mi ma coś wysłać żebym porobił to wiecie będzie biurko na drugim planie ;D No i chłopy jedziecie na event. To ja popilnuje tutaj :>
też sie Hya nieco spieszy, bo np. sporo błędów w recenzji Ozona, ale tym to sie ja zajme jutro, popoprawiam. Ogółem my to nie jakaś redakcja, życie prywatne a to dodatek, hobby więc nie wszystko moze być idealnie dopracowane ;)
Ogółem jak znajde czas to może to przy okazji też poprawię, chyba nic trudnego ;D
Odpowiedz
#4
A to, że każdy ma życie prywatne to się rozumie. Wątek ten powstał bo nie byłem pewien, czy sprawa polecanych została w ogóle zauważona. Ale skoro tak, to się cieszę :)
A i ja popilnuję z Tobą Czyszczu - nie mogę wybrać się na event :<
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.