• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mata pod fotel
#1
Witam,

Czy ktoś z Was używa maty pod krzesło obrotowe? 
Panele się trochę rysują (kółka gumowe już są), a do tego jeżdżąc po panelach jest dość mocny hałas.
Czy jest jakiś sposób aby to wyciszyć? Normalny dywan raczej odpada, bo będzie jeździł razem z krzesłem.
Odpowiedz
#2
Ja mam normalny dywan i nie jeździ z krzesłem ;D
Odpowiedz
#3
Ale masz dywan na cały pokój, czy tylko pod biurko?
To mnie zaciekawiłeś teraz... to jakiś taki mały chyba dywanik?
Odpowiedz
#4
Co Ty... Dywan na pół pokoju. Sztuczka polega na tym, że... Dywan jest stabilizowany, bo "przygniata" go po rogach łóżko, samo biurko i jakaś szafka. Zresztą nawet bez tego się nie przesuwał ;D
Musisz chyba zainwestować w dobry dywan :p Ja mam taki zwykły, płaski z grafiką w sumie nie wiem co to jest, ale jak byłem mniejszy to jeździłem po tym samochodzikami bo myślałem że to tory wyścigowe ;D
Odpowiedz
#5
kup gumową matę z 2m x 2m w jakimś sklepie budowlanym lub na allegro ;D

do wyboru do koloru : https://allegro.pl/listing?string=mata%2...u-1-1-0203

obczaj te maty pod bieżnię co tam widziałem, na siłkach takie miewają

nie wiem jak to się sprawdzi ale w teorii powinno być gites ^^
Odpowiedz
#6
(03-24-2017, 06:07 PM)Czyszczu napisał(a): Co Ty... Dywan na pół pokoju. Sztuczka polega na tym, że... Dywan jest stabilizowany, bo "przygniata" go po rogach łóżko, samo biurko i jakaś szafka. Zresztą nawet bez tego się nie przesuwał ;D
Musisz chyba zainwestować w dobry dywan :p Ja mam taki zwykły, płaski z grafiką w sumie nie wiem co to jest, ale jak byłem mniejszy to jeździłem po tym samochodzikami bo myślałem że to tory wyścigowe ;D

Taki masz dywanik? :D

[Obrazek: 1394191042_by_zigi23_500.jpg]

Ja też taki miałam :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#7
ja mam troszkę inny ;D
Odpowiedz
#8
oooookej, w sumie pierwsze 40 lat dzieciństwa facetów jest najtrudniejsze :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
@Ewelina
dokładnie! Jeszcze mi te 10 lat tylko zostało :( a czuje, że to mało :( ale niestety nie mam takiego dywanika :(
Odpowiedz
#10
Jak będziesz grzeczny to Ci kupię na urodziny :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.