• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mały mechanik
#1
Cześć, potrzebuję mechanika z jak najmniejsza szerokością, bez numpada
ostatnio ktoś wrzucał jakiegoś chińczyka taniego i nie mogę go znaleźć, wiem że, był chyba rgb i białe klawisze
jak macie coś taniego to możecie wrzucić :P

=EDIT=
zapomniałem dodać, chcę żeby była bez podpórki i miała przełączniki Cherry MX BLACK ewentualnie Outemu Black chcę żeby były jak najcichsze.
jest coś podobnego do Hykker X Range z biedronki z tymi przełącznikami ?
Odpowiedz
#2
Masz teraz Trust GXT 870 - najlepsza tania opcja
Masz też z Chin Ajazz AK33 - właśnie z niego piszę
Jak chcesz Ajazza to przygotuj się, że jest jeszcze mniejszy (trudniej się do takiego układu przyzwyczaić). Nie bierz białej wersji - keycapy są średnie, brudzą się (to widać bardziej), podświetlenie słabe, daje po oczach, średnio równe, słabo się przełącza.
Przełączniki są git, minimalnie mniej płynne i równe niż redy (nie gorzej niż Kailh, imo bardzo przyjemne).
Trust za to jest w Polsi, autorskie switche równie dobre jak Zorro Black (te w AK33).
Jak chcesz Akacza to bierz czarną wersję, lepiej to wygląda i to też ABS (według relacji kolegi ;d)

dopiero przeczytałem, że chcesz Blacki... :D Ajazz ma w nazwie Black, ale w praktyce to prawie Redy. Trust też ma redy ;D Ale Ajazz odrobinę cięższy jak coś Ci to pomoże.
Z tańszych masz jeszcze Thor 300 TKL, ale to Outemu (gorsze) i też redy :/
PS Co Ci nie pasi w redach?
Odpowiedz
#3
szukaj po ali chińczyków z outemu black ;p
Odpowiedz
#4
A co myslicie o Drevo Gramr ?

@Czyszczu te co podałeś całkiem nieźle się prezentują, są małe to plus
która z tych wszystkich będzie najcichsza ?

dodatkowo ta Ajazz AK33 chyba jest lekko mniejsza od trust'a więc chyba ją zamówię.

@Czyszczu powiedz mi warjat jeszcze ile ciebie wyniosła ta klawiaturka ? ile dni idzie i czy dopłaca się jakieś dodatkowe koszty.
Odpowiedz
#5
Nic się nie dopłaca
Hya nie piernicz, nawet Ci ją wysłałem i dziku nie przyznasz że dobra ;p
Idzie ok 3 tygodnie, 150 zł dałem
Tylko koniecznie bierz czarną.
Drevo to taki Ajazz, ale moim zdaniem te Zorro Black są lepsze od Outemu, miększe i bardziej równe (minimalnie, ale jednak).
Poza tym droższa.
Odpowiedz
#6
Może chcesz się pozbyć swojej ? ^^
Odpowiedz
#7
zorro black byly bardzo przyjemne, klawka bardzo spoko ^^ za 150 zł zdecydowanie warto

byłaby recenzja gdyby czyszczu napisał bo ja zdjecia zrobiłem...
Odpowiedz
#8
weź idź ;D Robię formę w Battlefroncie, w piłce, śpię do 10, pomagam koledze składać kompa... Ktoś tu zapomniał części chłodzenia ;p
Ja to może leniwy, ale ty pamięci nie masz ;D
pozbyć... hmm... Wiesz jest spoko, w sumie mam z 4 klawiatury XD Może i tak, ale nie wiem czy mi się opłaca. Wiesz, napewno nie będziesz za nią chciał dać 150 zł XD A poniżej 100 to nie ma bata.
Dlatego mam 4 klawy, bo wolę je mieć niż sprzedać komuś za grosze i jeszcze nie wiem czy ich nie rozpie*doli ;)
Dobra to rusze dupe i napisze reckę, powiedz tylko ile chcesz dać ^^
Jedyny spory minus to, że jest to zupełnie inny układ i trzeba się przyzwyczajać. Tak to git.
Odpowiedz
#9
za 130zł z przesyłką bym mógł ja przygarnąć ;p
inny układ, w sensie ma mały, lewy shift ? jak coś pisz na prywatnym ;p
Odpowiedz
#10
nie, co Ty
rząd F1-F12 ściśnięty w dół, strzałki maksymalnie wlepione i ściaśnięte do innych przycisków, niektóre klawisze koło strzałek w normalnej klawie mają po dwie funkcje, żeby zaoszczędzić miejsce
Za 130 to spox ;D
Dasz rade tak tydzień wytrzymać? :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.