• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod CM Mastermouse
#1
Witam, nie pamiętam kiedy ale niedawno pytałem was o myszkę. Zakupiłem tą Zowie i wszystko fajnie pięknie ale niestety po tygodniu użytkowania jej obsługa mnie zawiodła. Brak oprogramowania, sensor 3310 a to nie jest najlepszy na rynku. Po jej oddaniu pomyślałem "kurde, przecież taipan nie był zły tylko sensor miał rozwalony" i wtedy zobaczyłem CM MasterMouse Pro L i zobaczywszy jej specyfikacje itp. powiedziałem, że biorę w 100%. Jestem graczem w osu! i chciałbym kupić jakąś podkładkę właśnie pod tą grę.
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): CM MasterMouse Pro L
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Roccat Kanga/CM Storm Speed RX M
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Tutaj nie mam pojęcia, najlepszą pod sensor 3360.
  • jaki rozmiar by Cię interesował: CM Storm Speed RX Medium jest dla mnie ok, ale może być większa.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Gram dużo w osu! i raczej stawiał bym na średnią podkładkę ale stawiam tu na dokładność.
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 100
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Oby była najlepsza pod 3360. Przeszkadza mi także grubość Speed RX także chciałbym coś cienkiego pokroju Roccat Kanga.
Odpowiedz
#2
jak nie potrzebujesz bydlaka to kup G240
Odpowiedz
#3
A jest opcja z jakimś "bydlakiem" ? :P
Odpowiedz
#4
Dobrze Ci się klika na tej myszce? Do Osu z tak twardymi, gumowatymi przyciskami...hmmm

Nie ma zbyt dużo tych 2mm podkładek. Co w kanga Ci przeszkadza?
Odpowiedz
#5
W osu! robie już mapy po 6 gwiazdek a tam klikam klawirą a nie myszką. A no chciałbym podkładkę idealną dla tego sensora. Kanga jest ok ale odczuwam, że jednak idealna nie jest.
Odpowiedz
#6
jak t4co mówił nie ma na rynku zbyt wielu podkładek <3mm. Tak to właśnie G240 ma 1mm, i zapewnia dobrą kontrolę. Tak to masz jakieś plastiki ale zazwyczaj mają mało wspólnego z kontrolą a idą w szybkość ;>
Odpowiedz
#7
No dobrze, decyduje się na G240. Dziękuję już po raz trzeci za pomoc :)
Odpowiedz
#8
Mam tą myszkę i ostatnio sam szukałem podkładki do niej. Standradowe QCK+ i Taito Control były zdecydowanie zbyt wolne - ciężko było mi robić małe ruchy, gdyż trzeba było użyć więcej siły żeby ruszyć myszką, związane jest to też zapewne z bardzo cienkimi ślizgaczami. Ogólnie z tego powodu szukałbym szybszych podkładek pod tą myszkę. Ostatecznie zdecydowałem się na coś takiego: https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablet...mo-edition - powierzchnia o wiele bardziej gładka niż standardowe QCK+, zapewnia lepszy ślizg. Chętnie spróbowałbym jeszcze Zowie GTF-X z ciekawości, ale np. obszyte krawędzie Taito Control mi przeszkadzały, lubię trzymać całą rękę na podkładce.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.