• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do CS GO do dużej łapy.
#1
jaką obecnie myszkę używasz: za dużo ich było, by miało to znaczenie ;)
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
czułość w Windows: 6/11
w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
jaką masz obecnie podkładkę: Zowie G-SR
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 3
twój budżet: nieograniczony
jaki chwyt stosujesz: palm (ewentualnie palmo-claw)
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce: 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni: 20-21 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego: 1,8 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
uwagi:

Cześć, liczę, że mi pomożecie z wyborem, bo mi już się skończyły pomysły co wybrać. W ciągu ostatniego roku przetestowałem zdecydowanie ponad 10 rożnych myszek, ale nadal nie znalazłem tej idealnej.
To, co już wiem, to na pewno lepiej mi się gra na myszkach symetrycznych. Chyba najlepiej w łapie leżała mi do tej pory Zowie ZA11, jednak kiepska rolka zdecydowanie mnie odrzuciła.
Przyjemnie grało mi się również na DM1 Pro/Pro S. Fajny feeling, chyba najlepsze ślizgacze ze wszystkich testowanych myszek, ale w 2 egzemplarzach, jakie posiadałem występował problem klejącego się LPM przy mocniejszym naciśnięciu.
W międzyczasie przez moje ręce przeszły Rival 100 i Avior 7000, ale były jakieś takie małe i płaskie ;)

Zostały mi jeszcze jakieś ciekawe opcje do sprawdzenia? Z symetrycznych przychodzi mi go głowy jedynie FK1 / FK1+, ale tu znowu ta nieszczęsna rolka.
Profilowanych nie chcę - miałem EC1-1, Rivala 300, DA Chroma i G403 i nie potrafię na tym grać ;)
Odpowiedz
#2
"To, co już wiem, to na pewno lepiej mi się gra na myszkach symetrycznych. //// Symetryków nie chcę "

MasterMouse Pro L, Cougar 550m, symetryki przy tej dłoni to raczej ciężko
Odpowiedz
#3
Z dużych i symetrycznych zostaje ci jeszcze failmouse scream1
Odpowiedz
#4
Oczywiście w ostatnim zdaniu moich wypocin chodziło o profilowane ;)

W takim razie chyba powrócę do ZA11, skoro nie ma już innego sensownego. Albo pora przestawić się na profilowane.
Odpowiedz
#5
Nie rozumiem, co jest złego w scrollu ZA11?
Odpowiedz
#6
(03-10-2017, 07:11 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Z dużych i symetrycznych zostaje ci jeszcze failmouse scream1
jak poleciłem tą myszkę miesiąc temu, to się zaczęło, że za droga, że słaba gwarancja, itd.  a tu proszę następny gracz CS z nieograniczonym budżetem.
Odpowiedz
#7
(03-12-2017, 10:45 PM)walper napisał(a):
(03-10-2017, 07:11 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Z dużych i symetrycznych zostaje ci jeszcze failmouse scream1
jak poleciłem tą myszkę miesiąc temu, to się zaczęło, że za droga, że słaba gwarancja, itd.  a tu proszę następny gracz CS z nieograniczonym budżetem.

Pytający albo wymienił albo testował wszystkie inne w miarę duże i symetryczne myszy, więc zwyczajnie nie było innej możliwej propozycji. Można również domyślać się, że przy takiej ilości testowanych myszy ma mniej więcej rozpoznanie, czego spodziewać się po danej marce i dlatego nie pisałem nic o jakości, potwierdza to również jego następny komentarz odnośnie powrotu do zowie ZA. Przy okazji jej nie poleciłem, a jedynie wymieniłem, a nazywając ją "failmouse" zasugerowałem do niej raczej negatywny stosunek. FM oferuje bardzo słaby stosunek jakości do ceny i duże ryzyko związane z trudnością dokonania zwrotu, jeżeli to się zmieni, nie miałbym nic przeciwko jej polecaniu.
Odpowiedz
#8
Ciekawie wygląda jeszcze Gamdias Zeus P1 RGB Optical, ale najniższe dpi to 1600...

Podobna z kształtu do DM1 jest Xtryfy M2 (jest trochę mniejsza, ale nie wiem czy przyciski są tam ok)
Odpowiedz
#9
Cóż, myszki idealnej nie ma. Możesz spróbować MasterMouse Pro L, przyciski twarde ale w CS GO mi nie przeszkadza, kabel sztywny, ślizgacze raczej słabe. Poza tym świetny sensor, dobra jakość wykonania, przyjemny kształt, bardzo solidny scroll z pewnym skokiem.
Odpowiedz
#10
Hmm... A Genius Scorpion M6-600? Pod palma nie da rady, ale raczej warto sprawdzić bo przy obecnej cenie to jest magia :D
W internecie podają wagę ok. 150 g. jednak już na pclabie jest 120 g. Sam nie miałem okazji jej zważyć ale bardziej skłaniałbym się w stronę tej drugiej opcji. W razie potrzeby można rozkręcić gryzonia i wyciągnąć ze środka ciężarek :)
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.