• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 350zł
#1
  • jakie obecnie używasz?
    Logitech G230
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?  Tak i to będzie najprawdopodobniej Asus Xonar DX
  • słuchawki mają być w 100% do gier,
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?
    Nie wiem czy to jest potrzebne skoro wybrałem pod gry, ale to hip-hop/rap
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?
    Słuchawki głównie mają dobrze odwzorowywać dźwięk ruchów w Rainbow Six Siege, potem już tylko WoW.
  • twój maksymalny budżet?
    Jak słuchawki będą naprawdę warte uwagi to 350 zł, a normalnie to 300zł, budżet jest elastyczny i jeśli będą jakieś fajne słuchawki to nawet jestem gotowy dołożyć więcej, ale oficjalnie 300 :P
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
    Mi się wydaje, że komfort, ponieważ uwielbiam urządzać bardzo długie sesje grania :D
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte?
    Zamknięte.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę)?
    Większą.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
    Nie, nigdzie nie będę podróżował. Będą wisiały przy biurku.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
    Bardzo chciałbym aby to był materiał padów jak u Logitechów G230. Nie lubię skóry i skóropodobnych materiałów. Bardzo mi się podoba design Corsairów z serii Void (szczególnie całe czarne) i to właśnie w nie celowałem. Wymagam od słuchawek aby miały mikrofon, gdyż nie lubię się bawić z akcesoriami. W słuchawkach nausznych mi się najlepiej gra. Chciałbym (nie musi być) aby nie było tego pilota (czy jak tam to się zwie na kablu) tylko gdzie indziej. Też ważną kwestią jest wytrzymałość słuchawek (w G230 połamał mi się plastik trzymający kabel na pałąku i trochę mnie to denerwowało).
Odpowiedz
#2
Kup ISKi HD9999 do tego zalman mic na kabel sobie przyczepisz. Ostatnio 2 użytkowników kupiło i są bardzo zadowoleni. w tej cenie nie ma zamkniętych słuchawek z lepszą przestrzenią
Odpowiedz
#3
Zdecydowanie ISK HD9999 i zalman mic-1, będzie jak headset. W hard-pc masz po 259 zł. Pomimo skóropodobnych padów są bardzo, bardzo wygodne.
Odpowiedz
#4
Chciałbym aby to był cały headset. Nie lubię osobno takich rzeczy.
Odpowiedz
#5
to w innym przypadku dostaniesz dużo gorszy zestaw.
Ew. w tej cenie dobre jeszcze będą HyperX Cloud, ale mikro mają co najwyżej przeciętne (czyli jak przystało na słuchawki ch*owe). Masz jeszcze HMC631 ale mogą być niewygodne. Tam mikro jest naprawdę niezłe.
Inne gamingowe twory sie nie opłacają ;) i nie posłuchasz na nich muzyki. A na HD9999 to zupelnie co innego ;)
Odpowiedz
#6
Hyperx cloud nie polecam, sprzedałem i wymieniłem na isk hd 9999. W grach niebo a ziemia ;) lepiej zlokalizować przeciwnika głownie gram w csgo (mm,global) i faceity 7-8 poziom
Rainbow Six ma inny silnik dlatego hyperx mogą inaczej zagrać, co do wygody rewelacja, jakość dzwięku równiez na wysokim poziomie.
Jedyny minus to mikrofon, strasznie zbierał dzwięki z otoczenia i był bardzo czuły co przyczyniało się do zmiany ustawień w windowsie 10/15% żeby w miare nie było słychać dzwięków z otoczenia
Odpowiedz
#7
Z takich w 100% pod gry z headsetów, niemniej z koszmarnym pilotem, bo ciężki i trochę przeszkadza, ale dźwięk przyzwoity (coś pokroju słuchawek Crativa na USB), wygodne (materiałowe nauszniki), bardzo dobrze pozycjonują i mające bardzo czysty w przekazie mikrofon (jeden z lepszych jakie spotkaliśmy w headsecie) to są Easars Vortex. Tyle, że są na USB i wtedy DX nie wykorzystasz...

Ciągle jednak bardziej polecam Ci ISK + Zalmana.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.