• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? Razer Raken Chroma 7.1
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Nie
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej - https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-...33-604814/
    Możliwe, że płytę główną będę wymieniał w tym roku, but not sure.
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% gry
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Rapy
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Overwatch (priorytet), R6 Siege, Smite
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 800zł, mogę dopłacić +/- 100 jeżeli warto
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Dźwięk, ale żeby nie ściskały tak mocno głowy (czasami w krakenach doświadczam bólu głowy)
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Zamknięte/pół otwarte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Nie mam pojęcia
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Tak (z tego co wiem, nie ma za bardzo opcji na LANach podłączyć karty dźwiękowej, dlatego wyżej napisałem, że jej nie będę kupował)
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): -
Odpowiedz
#2
269zł ISK HD 9999 - ideał pod gry (w muzyce też dają radę)
+ mikrofon zalman

Roccat Kave XTD 5.1 Analog (miałem i mogę stwierdzić że, do muzyki się nienadają) w grach lepsze od isków powyżej
+ dokupujesz kartę dzwiękową creative z i masz idealne połączenie
miałem kartę asus d1 i szumiły, na creativach podobno lepiej działają.

słuchawki z mikrofonem
qpad 1339 - cena wygórowana względem jakości dźwięku.. ale płacisz za lepszy mikrofon i dodatkowo za dwie firmy qpad i beyerdynamic coś za coś ;)
oczywiście z tymi firmami to sarkazm ^^

beyerdynamic mmx 300 - używane


na twoim miejscu kupiłbym isk hd 9999 które są idealne do gier + średnie w muzyce, dla ciebie to będzie skok milowy jak wcześniej słuchałeś muzyki na razerkach
a na integrze i tak nie odczujesz dużej różnicy kupując słuchawki z wyższej półki (akg k550, q701, bd990/880/770/ te co wyżej z mikrofonem itp)
Odpowiedz
#3
Zdajesz sobie sprawę z tego, że zarówno MMX300 jak i QPad QH-1339 są rebrandem DT770 w wersji 32Ohmowej z doczepionym wątpliwej jakości mikrofonem? :P
Za różnice w cenie spokojnie można kupić mikrofon pojemnościowy pokroju Blue Snowball/Samson C01U.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#4
A jakieś sennheisery Game One/Game Zero, albo HyperXy Cloud 1? Czy faktycznie dużo lepiej np. te Roccatki/Qpady?
Odpowiedz
#5
Weź ISKi, w roccaty tylko jest sens jak grasz tylko w CS GO 24/7 i nie słuchasz muzyki.
Odpowiedz
#6
fajne słuchawki, godne polecenia: brainwavz hm5
problem jest jedynie z plastikiem po bokach który podtrzymuje muszle słuchawek, po pewnym czasie pęka + gwarancja tylko na rok

grałem chwilę na tych słuchawkach i w csie są petarda, coś na wzór isk hd 9999 + o wiele lepiej izolują od otoczenia :)
nie wiem czy są jeszcze słuchawki z tak fantastycznym tłumieniem w tej cenie
Odpowiedz
#7
(03-12-2017, 08:31 PM)Czyszczu napisał(a): Weź ISKi, w roccaty tylko jest sens jak grasz tylko w CS GO 24/7 i nie słuchasz muzyki.

Muzykę słucham i tak na tych dousznych Roccatkach (nazwy zapomniałem) :D
A skoro zależy mi przede wszystkim na pozycjonowaniu, to nie powinienem ich brać, skoro są bdb w CS GO?
Odpowiedz
#8
iski nie są o wiele gorsze pod tym względem, a całą resztą przyćmiewają Roccaty w prawie każdym względzie
Odpowiedz
#9
Chyba wezmę te roccaty i tak. A jest sens brać je bez karty dźwiękowej?
Odpowiedz
#10
im to karta za bardzo nie pomaga to nie ma sensu ;D przynajmniej jak masz 5.1 to nie musisz dokupować lepszej karty bo niewiele sie zmienia
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.