• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ślizgacze/Podkładka Mastermouse PRO L
#1
Witam! Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić ze ślizgaczami tej myszki? Jest to element który przeszkadza mi najbardziej, wydaje się że ślizgacze są za cienkie i jakby spód myszki jeździł po podkładce, nie tylko ślizgacze, co trochę przeszkadza bo nie mogę wykonywać małych ruchów, mysz potrzebuje jakby więcej siły żeby się ruszyć, potem już jakoś idzie. Myślałem żeby nakleić na obecne ślizgacze jakieś hyperglidesy, ale sam nie wiem. Może skontaktować się z CM? Ale co to da..
Odpowiedz
#2
A może podkładkę zmienić na szybszą? Obecne QCK+ już długo ze mną jest i po prostu się zużyło.

//Edit: Praktycznie jestem zdecydowany na Taito Control. Całkiem tania, hybrydowa, wydaje się fajna. Myślałem nad Zowie GT-F Rough, ale nie ma jej gdzie dostać, została GTF-X, nie wiem czy to to samo, i jest po prostu droga. Myślicie że Roccat to będzie dobry wybór?
Odpowiedz
#3
Jeśli obszycia nie są priorytetem to spróbuj Propada Extra Large. CMy mają takie średniawe ślizgacze, wlasnie to co pisalem w recenzji, przy małych ruchach ,,nie czuje się" tej kontroli. Tak jakby wina specyficznego oporu. Na propadzie jest spoko bo w miarę jest kontrola, przy tym nie ma wyraźnego oporu i generalnie jest dość szybko
Odpowiedz
#4
A co powiesz o Taito Control? Wydaje sie spoko
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.