• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do FPS
#1
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: Zowie ZA12
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Od środka podkładki do końca robię 200 stopni we wszystkich grach
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Overwatch, Rainbow Six Siege 
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Speed Large 
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): w OW 1 boczny, w Rainbow Six 2 boczne, jeżeli będzie tylko 1,też przeżyję
  • twój budżet: Wydam ile będzie trzeba
  • jaki chwyt stosujesz: Coś w stylu fingero palma, ale na LPM i PPM mam palce ustawione trochę jak w Clawie
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19,2 cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,9-2,4cm, zależy gdzie mierzelę
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Moja ręka raczej się dostosuje 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Najlepiej, żeby była opcja 400, ale 800 też ujdzie 
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: ZA12 jest za krótka, za wąska, ma za wysoki grzbiet i boli mnie oplot kabla, bo przy podnoszeniu i przesuwaniu myszki, czasami mysz ląduje na kablu, co nie dzieje się z tego co wiem w myszkach z oplotem, co z resztą sam widziałem na Deathadderze znajomego (który swoją drogą nieźle mi leży w dłoni, chwilę się nim bawiłem i jakichś wad nie zauważyłem). 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):
Odpowiedz
#2
DA elite nie ma pamięci wewnętrznej, grasz albo na ustawieniach defaultowych (pewnie coś w rodzaju 500 hz i 1800 dpi), albo na włączonym synapse, który negatywnie wpływa na pracę sensora (DA chroma może mieć zachowaną wartość hz oraz jedną wartość dpi). Bardzo fajną alternatywą deathaddera jest TT esports ventus X optical, który zbiera bardzo dużo dobrych opinii za granicą, niestety w Polsce na razie jest niedostępna. Zostaje jeszcze g403, ale tutaj również mysz ma dość wysoko poprowadzony grzbiet w tylnej części i DM1 pro S, która od ZA różni się głównie tym, że jest dłuższa, szersza, a najwyższa część grzbietu jest bliżej przodu, niż w Zowie ZA, jak masz jakiś sklep stacjonarny w poblizu, to możesz przymierzyć steelseries sensei, która ma identyczną obudowę.
Odpowiedz
#3
W sumie Dm1 pro s powinna pasować i spełnić wszystkie wymagania
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Niestety, do najbliższego takiego większego sklepu mam około godziny autem, jeżeli będę się wybierał, to raczej od razu z zamiarem kupna, bo nie widzi mi się jazda 2 razy. Zapomniałem dodać, że wolę coś zdecydowanie cięższego niż ZA12. Co do tego Deathaddera, znajomy ma cały czas włączony Synapse i jakoś mu nie przeszkadza :D Pomyślę nad tym DM 1 Pro S.
Odpowiedz
#5
A takie pytanie, czym się różni DM1 Pro S Glossy od matowej? I którą brać? I czy warto pomyśleć jeszcze nad którąś myszką, czy zdecydowanie brać DM1? Bo nie wiem, czy nie będzie dla mnie za lekka.
Odpowiedz
#6
Wazy podobnie jak Za12, bierz mat, glossy to śliski plastik różnie reaguje na potliwość skory według mnie jest nie przyjemna
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
No właśnie, a ZA12 jest dla mnie troszkę za lekka xd
Odpowiedz
#8
A może coś z tych? Bo patrząc na rozmiary, to DM1 Pro S jest krótsze od Deathaddera, co chyba mi się nie widzi.
G402
Roccat Kone XTD Optical
SS Rival 300
Odpowiedz
#9
A może gigabyte xm300? Sensor lepszy od rivala300 wygodniejszy od deathaddera i cenowo 159 jakos
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Chyba ciężko będzie dorwać w sklepach stacjonarnych, a boję się, że mi nie przypasuje :x
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.