• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka za ok. 100
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Microsoft wireless mobile mouse 1000
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): srednia
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie dotyczy
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Battlefield 3, Sacred, Twierdza, Medieval 2
  • jaką masz obecnie podkładkę: brak 
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 3 ze scrollem, nie używam bocznych bo nie mam ale przydałoby się np. do przerzucania stron
  • twój budżet: ca.100PLN
  • jaki chwyt stosujesz:chyba fingertip ale ze względu na mały rozmiar myszy. Docelowo raczej palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):122
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 21cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: prawdopodobnie na palm
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: skrol słabo działa, jest za mała do mojej dłoni.  Nowa może być na kablu (nawet preferuję). Ważne żeby była większa niż ta co teraz mam bo jest dramatyczna. Dodatkowo pewnie do nowej myszy jakąś podkładkę kupię.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): patrzyłem na asusa gt200 na żywo (nawet nieźle leży w mojej dłoni) oraz w internecie na a4 Tech Bloody Blazing AL90 ale nie wiem czy to dobre myszy. Głownie potrzebuje sprzętu do codziennej bezproblemowej pracy na laptopie czasem gry. 
Odpowiedz
#2
Wreszcie ktos z moja dlonia ;p
Raczej bedziesz miał problem z dobraniem dobrej myszki do palma do takich rąk przy 100 zł ;/
Za 200 masz Rivala, w którego bym celował.
Do tego w zależności jaki typ podkładki Ci pasuje to kup na początek QCK (wolna), A4Tech MP 500 (średnio szybka, ale ok), szybsza, ale nie jest to demon szybkości no i spora - Propad Large
EDIT. Do stówki raczej jak coś kupisz to moze nie byc to. Dołóż do 200 i bedziesz miał dobry zakup na jakiś czas.
PS podkładka ważna rzecz ;p
Odpowiedz
#3
Mógłbyś upolować Tesoro Sagitte (jednak ciężko ją jeszcze gdzieś kupić). W drugiej kolejności rozważyłbym używanego Rivala 300 albo tak jak podałeś A4tech AL90 (przy tym w co grasz laser będzie wystarczający).

Podkładkę najtańszą Natec M12
Odpowiedz
#4
wątpie, żeby ci ten a4tech leżał. Mamy podobne dłonie, moim zdaniem myszka tak średnio pasuje
Odpowiedz
#5
Dzięki za odpowiedzi. Spróbuje dorwać gdzieś do reki tego a4techa i sprawdzić jak leży. Muszę tez tego logitecha o którym pisaliscie zobaczyć. Szkoda ze tego tessoro raczej nie uda mi się dotknąć przed zakupem. Dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Dlaczego AL90? Przecie droższy i mniej precyzyjny niż A90 :0
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#7
(03-07-2017, 05:17 PM)Moon napisał(a): Dlaczego AL90? Przecie droższy i mniej precyzyjny niż A90 :0

Zobacze i tą bez L w takim razie. Dzięki ;)
Odpowiedz
#8
ee jak nie grasz w fpsy to laser nie jest zły ^^ ja tam wole go niz a3050, nie grasz hardcorowo w fpsy to nie ma co sie bac lasera (w bf3 to zakladam ze mocno rekreacyjnie ;p)
Odpowiedz
#9
(03-07-2017, 09:17 PM)Hya napisał(a): ee jak nie grasz w fpsy to laser nie jest zły ^^ ja tam wole go niz a3050, nie grasz hardcorowo w fpsy to nie ma co sie bac lasera (w bf3 to zakladam ze mocno rekreacyjnie ;p)

Zgadza się :D Bardzo rekreacyjny e-sportowiec ze mnie. Najważniejsze dla mnie żeby mysz była większa niż to małe coś co teraz mam, dobrze leżała w dłoni. Dlatego muszę podotykać to co się da i o czym pisaliście :)
Odpowiedz
#10
Znaczy a90 i al90 to to samo tylko inny sensor ;)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.