• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka competitive
#1
Aby uzyskać pomoc w wyborze myszki, prosimy o uzupełnienie poniższych danych we własnym poście:

Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę

  • jaką obecnie myszkę używasz: Obecnie ZA13, miałem większą styczność również z Razer Deathadder, Naga Hex, Naga
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Lekki ruch myszą w Smite = pełny obrót
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Smite
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Speed Large
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Obecnie używam 2 bocznych, wcześniej również 4. Te 2 z boku muszą być, mile widziany guziczek pod scrollem.
  • twój budżet: Bez ograniczeń
  • jaki chwyt stosujesz: Coś w stylu FingeroClawa
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2,2-2,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Jest to obojętne, moja ręka się dostosuje
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Raczej tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: ZA13 jest trochę za mała, na długość jeszcze ujdzie (ale mogłaby być dłuższa), ale jest zbyt "wąska". W Deathadderze niby było wszystko spoko. W zwykłej Nadze było za dużo guzików, w Naga Hex nie podobała mi się powierzchnia, a sensor wydawał się okropny.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Raczej brak.
Odpowiedz
#2
Może g403? Albo ec2-a
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Nie mam za blisko do sklepów z takimi rzeczami, więc zbieram propozycje. G403 wygląda solidnie i jeżeli będzie wystawiona w sklepie i będzie dobrze leżała w dłoni, to jak najbardziej. A EC 2 A nie chcę, bo zależy mi na przewodzie w oplocie (zapomniałem tego dopisać), chyba, że na prawdę warto, to mógłbym to jakoś przeboleć.
Odpowiedz
#4
A jeśli spytam po co oplot? Ale g403 jest lepsza od ec2-a natomiast może okazać się za duza pod twój chwyt
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Jeżeli DA był ok, to weź Zowie EC1-A, jest troszkę mniejsza od DA. Pleciony kabel nie jest wcale lepszy od gumowego, jak się ma przetrzeć to i tak się przetrze. Pamiętaj, że pod oplotem jest tak samo guma.
Odpowiedz
#6
Raczej żadna myszka nie będzie dla mnie za duża. Oplot w pewnym sensie zastępuje mi Mouse Bungee, zawsze na biurku znajduje się odpowiednia ilość kabla, oraz kabel się nie plącze (często mam tak w ZA13, że po podniesieniu i szybkim przesunięciu, mysz ląduje mi na kablu.
Odpowiedz
#7
Przynierz gdzieś g403 , ja ja dorwałem w fajnej cenie i jak mi nie spsuje to Ci mogę sprzedać jak coś :) będę ja mieć czwartek piątek , używana 2dni No i test u mnie ewentualnie :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Zapewne gdy będę przymierzał G403, to wtedy będę od razu kupował tę mysz, więc wolę "przemyśleć" wszystkie opcje. Rozmyślałem jeszcze nad:
Razer Deathadder Elite
Razer Mamba
DM 1 Pro S
Roccat Kone
Roccat Pure
SS Rival 300/700
Ktoś coś o tych myszkach? Wolę wiedzieć więcej, w razie, gdyby G403 mi nie przypasował.
Odpowiedz
#9
Da elitę bez synaps nie działa chyba cyz coś xd
Mamba to syf, Dm1 pro s miałem i przycisk był za lekki przyciski boczne beznadziejne i nie leżała mi jakoś wcale kony to trzeba przymierzyć dla mnie był za mały, wstrzymaj się z2 dni , jutro ja powinienem mieć to dam znać czy zostaje czy pod młotek ^^
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Spoko, ale i tak potrzebuję jakichś innych opcji, bo zawsze może się zdarzyć tak, że chwyt G403 mi nie podejdzie ^^
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.