• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM Mastermouse Pro L vs EVGA Torq X5
#1
Witam! Jak pisałem wcześniej kupiłem Abyssusa V2, jednakże ze względu na złe dopasowanie obudowy oddałem go do sklepu. Myśle nad tymi dwoma myszkami dlatego że spełniają moje główne wymagania - leworęczność oraz świetne sensory. EVGA niestety musiałbym kupować na amazon.de gdzie Coolermaster jest dostępny w polsce bez problemów. Za EVGA przemawia kształt ala abyssus oraz sensor który ma smoothing ala abyssus. Ogolnie wzialbym coolermastera chyba jednakże obawiam się twardych klików(wg waszej recenzji) oraz złego spasowania obudowy i słabych ślizgaczy wg uzytkownikow forum overclock.net. Niby wyszła poprawiona wersja Mastermouse, ciekawe o ile lepsza, i czy ta poprawiona wersja jest dostepna w np. euro.com.pl.
Odpowiedz
#2
nie wiemy czy coś poprawili więc ciężko powiedzieć co lepsze :( evga tak srednie ma opinie z kolei... ja bym coś z zowie wybrał raczej ;)
Odpowiedz
#3
Logitech g203 moim zdaniem :))
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Zdecydowałem się na Coolermastera bo miałem na miejscu. Póki co mieszane uczucia. Dosyć ciężka w porównaniu z abyssusem. Kształt raczej mi odpowiada. Ślizgacze średniej jakości, typowo porysowane prosto z pudełka. Przyciski twarde ale myślałem że będzie gorzej, sztuka która leżała na wystawie wydawała się jeszcze gorsza pod tym względem. Kabel sztywny. Sensor świetny. Jak się przyzwyczaje powinno być ok.
Odpowiedz
#5
Sam posiadam g203, godna polecenia, dobrze spasowana, mercury daje rade, scroll jest super jak dla mnie, switche nie stawiają takiego oporu jak omrony z dm1 (dla porównania), nie wiem czy g pro jest opłacalnym wyborem przy g203 :D
Odpowiedz
#6
G203 ma przyciski boczne z lewej strony dosyć wystające które mi przeszkadzały. Pozatym kształtem podobne do G100S który nie przypadł mi do gustu, trochę zbyt mała i płaska ta mysz się wydaje, no i przyciski główne z kolei bardzo leciutko się aktywują.
Odpowiedz
#7
Przyciski to kwestia przyzwyczajenia, kształt tez mi się takie dawał ale grało się super
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.