• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dream Machines DM1 PRO - problem z LPM
#1
Witam. Posiadam od bardzo niedawna mysz Dream Machines DM1 PRO i mam następujący problem z lewym przyciskiem. Dzieje się tak rzadko, ale jednak. Otóż gram sobie w CS:GO i jak kliknę LPM to przycisk się zacina, ja nie mogę tego kontrolować i zazwyczaj wtedy strzela trybem ciągłym. Nie wiem za bardzo o co chodzi, czy mysz nie jest wyklikana czy co... Czasami też występuje coś takiego również w tej grze, że kursor mi schodzi na dół przy jakimś ruchu, może bardziej dynamicznym. Posiadam mouse bungee.
Odpowiedz
#2
Zapewne wadliwy egzemplarz, co w przypadku tej mychy zdarza się nader często. Ja swoją kupiłem niecały miesiąc temu i juz 2 raz poszła na wymianę bo miała skopane LPM.
Nie pozostaje Ci nic innego jak zgłosić sprawę sprzedawcy i zarzadać wymiany bądź zwrotu.
Odpowiedz
#3
Nie polecam ogólnie xd lepiej logitecha g403 albo jakieś zowie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Ja swoją dmkę kupiłem w grudniu, miałem ją tydzień, może dwa i od tamtej pory jeździ ciągle na RMA, dostałem 2 nowe sztuki, jedna przestała działać od tak po prostu a druga miała uszkodzone boczne więc ostatnio kupiłem g203 do której nie można się przyczepić, ciekawy feeling ma ten mercury ale chyba wolałem ostrość 3310, a na dmkę sobie poczekam jeszcze z tydzień zanim wróci z serwisu.
Odpowiedz
#5
aż tak źle? ja swoją miałem i tylko mi krawędzie nie pasowały ;c przyciski działały dobrze, chociaz zastanawiające były randomowe bugi sensora (tzn inne niz ten ,,standardowy" w 3310)
Odpowiedz
#6
Aż tak źle, dm 1 pro kupiłem na początku stycznia, miała wadliwy LPM i rozłączała się co jakiś czas, oddałem i dostałem nową. Znowu LPM nieprawidłowo odbijał, występował lekki dwuklik, to odniosłem znów do sklepu. Po miesiącu dostałem wymianę na nowy model, ale niestety, powtórka z rozrywki... Także odradzam zabawy w RMA, najlepiej kupić coś innego. Na chwilę obecną mam g203 i feeling ma na pewno lepszy niż 3310 w dm1, jest bardziej responsywny jak dla mnie, ale widziałem g303 w dobrej cenie i zastanawiam się nad kupnem.
Odpowiedz
#7
Ja za swoją dmkę będę dostawał zwrot pieniędzy niedługo i też myślałem nad 303, ale nie wiem, mercury daje rade :)
Odpowiedz
#8
Ogólnie boję się kształtu g303, a takie "pomacanie" w sklepie nie wystarcza, żeby sprawdzić w 100%, jak mysz leży w dłoni. Ogólnie 3366 ma lepsze osiągi i podobno jeszcze lepszy feeling niż mercury oraz przyciski 20M zamiast 10, a do tego jest w dobrej cenie w RTV EURO.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.