• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwanie myszki
#1
Uprzejmie zwracam się z prośbą o pomoc w doborze myszki, poniżej informacje odnośnie obecnej, preferencji. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 5600
Jaką obecnie myszkę używasz: Razer Naga Molten Edition

[*]Jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 5600
[*]Czułości w grach : średnia/wysoka
[*]Czułość w sterach myszki :5600
[*]Gry: Dying Light, Battlefield, GTA V, Diablo III
[*]Podkładka: Razer Goliathus
[*]Ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): odkąd nie gram w mmo przestałem używać bocznych, aczkolwiek ze dwa mogły by być
[*]Budżet: 350 (ogranicza mnie oferta media expert gdyż chciałbym wykorzystać kartę podarunkową)
[*]Uchwyt: palmgrip
[*]Ułożenie palców na myszce: obecnie z uwagi na rozmiary nagi 1+3+1
[*]Prawo ręczny
[*]Wielkość dłoni 19,5 cm
[*]Palec wskazujący: 1,5 cm
[*]Czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nigdy z innego nie korzystałem
[*]Czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: musi być wysoki z uwagi na duże rozdzielczości(monitor 32 cal)
[*]Co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Sensor po 5 latach zaczyna szwankować, zainwestowałem w SSD by szybko system wstawał a i tak czekam parę razy tyle by myszka zaczęła chodzić(klikanie od razu działa, sensor po dłuższym czasie) i się tnie.
[*]Czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak, media expert.
[*]Uwagi (np. co do wyglądu myszki): Obecnie mam klawiaturę SS Apex(z dużą gamą kolorów) podoba mi się gdy jest kolorowo.
Odpowiedz
#2
Myśle ze Logitech g403 o ile nie okaże się za mała to najlepszy wybór w tej kwocie

http://www.mediaexpert.pl/myszy-i-trackb...,id-772619
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Niespecjalnie wpadła mi do gustu, chyba będę musiał na coś innego przeznaczyć tą kartę i kupić coś mądrego poza tym sklepem. Już usłyszałem propozycje Mionix Avior 7000, SS Rival 300 i Deathadder.
Odpowiedz
#4
Wszystkie gorsze od logitecha xd
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
G403 jest bardzo wygodna, a przy tym w co grasz to jest ważne. Rozważ ją.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.