• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki muza/cs
#1
Witam, potrzebuję słuchawek do cs.go zależy mi na dobrym pozycjonowaniu ale również do muzyki głownie czarny rap 
Csgo 70% Muzyka 30%
kwota 600zł (mogą być tańsze)
preferuję słuchawki zamknięte ale mogą być też półotwarte/otwarte 

mam 4 typy słuchawek 
Beyerdynamic DT 770 Pro
AKG K550 mk2
AKG k701 (otwarte)
ISK Hd 9999 - Tanie

karta dzwiękowa Creative sound blaster ZxR 
Odpowiedz
#2
Witaj
Ja wziąłbym ISKI, AKG to nie mój budżet a kieruję się też kasą. Dwa moim zdaniem nie warto, bo jeśli teraz masz jakieś shitowe słuchawki to różnica i tak będzie spora, a generalnie żeby na lepszych słuchawkach wychwycić różnicę to też trzeba się ,,znać". Więc myślę, że ISKi
Jedyny ich ,,minus" to to, że mają mało muzykalny bas, ale nie jest najgorszy. Na creativach się nieco poprawi ;)
Odpowiedz
#3
Dzięki, a jeśli chodzi o słuchawki bayerdynamic a isk hd 9999 to gdzie będzie lepsza izolacja ? i które się lepiej spiszą w csie ?
podobno te dt 770 to rebrand qpad 1339 i niby spoko są
Odpowiedz
#4
Z tego co mi wiadomo podbijajac basy w karcie dzwiekowej lepiej wychwycisz kroki zobacz sobie na yt i kieruj sie tym w wybieraniu sluchawek, w takich cenach wiekszej roznicy nie wyłapiesz.
Odpowiedz
#5
ISki dobrze pozycjonują akurat
nie podbijając basy, ale ściszając ;p ale nie ma tutaj takiej potrzeby
Odpowiedz
#6
Tylko ISK HD9999 do rapu są dosyć słabe, ale w grach świetne ;/ K550 podobnie...K701 to już kompletnie nie mają basu...

Ja bym bardziej w CAl!2 celował abo jeszcze lepiej we wspomniane przez Ciebie DT 770 Pro 32/250 Ohm

1339 to rebrand MMX 300, a te to z kolei DT770 premium (coś innego niż pro, z mniejszym basem) ale z mikrofonem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.