• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EDIT: Kupiłem Abyssusa v2. Zalman ZM-M600R i inne implementacje Avago 3090.
#1
Witam! Słyszał ktoś o tej myszce? Wciąż nie mogę znaleźć myszki która pasowałaby mi w 100%. Szukam myszki w stylu Abyssusa 2014 z dobrym a najlepiej lepszym sensorem niż Abyssus. 3310 z jakiegoś powodu odrzuciłem. Polowałem na EVGA Torq X5 ale dałem sobie spokój. Ten Zalman wygląda całkiem ciekawie a przede wszystkim jest tani i będzie pasował dla mnie jako leworęcznego. Ktoś wie coś więcej może o tej myszce, a może zna jakaś myszkę uniwersalną z dobrą implementacją 3090? Co ciekawe, ten zalman ma opcje aktualizacji firmware. Jest to to samo co Sky digital Nmouse 4K.
Odpowiedz
#2
Logitech g203
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
@up: Wciąż nie jestem przekonany do tej myszki. Przyciski po lewej stronie prawdopodobnie będą mnie drażnić, zresztą widziałem ją w sklepie i przyciski główne bardzo łatwo aktywować co średnio mi odpowiada.

//Edit: A może Kana v2?
Odpowiedz
#4
Po co takie stare sensory?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Dobrze skkalibrowany A3090 wciąż ładnie daje radę także tego :D
Radziłbym poszukać recenzji tej myszy na zagranicznych forach boy :P

=EDIT=
Trudno coś o niej znaleźć. Mnie udało się narazie tylko to http://www.overclock.net/t/1595500/zalman-zm-m600r-pics
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#6
Nowszy abyssus podobno ma trochę poprawiony sensor. Niestety od razera nic nie dostajemy to nie mamy jak tego sprawdzić, a póki co nie szykuje się aby ktoś chciał coś od nich kupować.
Odpowiedz
#7
Stare sensory czy nie, nadal S3888 w Abby 2k14 to póki co najlepszy sensor jaki miałem, choć niestety nie używałem 3310/3360. Dlaczego 3090? Bo po prostu myszki mają lepsze kształty, ze względu na leworęczność trudno o właściwy wybór. Poza tym s3888 to podobno 3090 w wersji od Razera ale nie wiem ile w tym prawdy. Dobrze skalibrowane 3090 w zupełności by mi wystarczyło, na pewno wolałbym to od 3310 które po przeczytaniu wielu opinii jakoś mnie nie przekonuje (Dużo osób woli 3090/S3888/S3988/3360 od 3310). Nowy Abyssus ma wg użytkownika Overclock smoothing, ale jak mocny jest ten smoothing ciężko powiedzieć o ile nie jest większy od wersji 2014 to nie jest źle. Rocketjumpninja na YT zrecenzował V2 i nie miał większych zastrzeżeń, stwierdził że nie jest to topowy sensor ale wad raczej nie potrafił podać. W Abby V2 siedzi niby 3329, prawdopodobnie to samo co 3325 które ma 4800FPS, co wydaje mi się trochę mało w porównaniu z nawet 3090 które robi 6000+. Myślałem nad CM MasterMouse Pro L ale przestraszyły mnie opinie o twardych przyciskach, a bądź co bądź mysz tania nie jest, oprócz tego podoba mi się.

//Edit: Abyssus z S3988 i nic więcej bym nie potrzebował :(
Odpowiedz
#8
Ja bym popatrzył na Zowie ZA13 lub ZA12

Mastermouse Pro L jest fajna poza tymi naprawdę twardymi przyciskami. Możesz wziąć na przetestowanie, najwyżej oddasz do 14 dni.
Odpowiedz
#9
(02-24-2017, 12:23 PM)t4co napisał(a): Ja bym popatrzył na Zowie ZA13 lub ZA12

Mastermouse Pro L jest fajna poza tymi naprawdę twardymi przyciskami. Możesz wziąć na przetestowanie, najwyżej oddasz do 14 dni.

Jest sens? Jakbym chciał myszkę na 3310 tak jak wspomniałem wyżej, to wybrałbym pewnie Asus Sica, która będzie sporo tańsza. Jak będę miał pieniądze to pewnie wypróbuje CMa, chyba nic lepszego póki co nie dostane.
Odpowiedz
#10
Zowie ma jedne z lepiej skalibrowanych 3310, ale bug pozostaje nadal. + są znacznie wygodniejsz niz Sica
Mastermouse jest nawet, jakościowo jak przystało na CMa jest bardzo dobrze, ale przyciski mnie odpychają. Miej to na uwadze, ja wybrałbym coś innego
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.