• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Syzyfowe szukanie myszki
#11
I jak co wybrałeś i jak wrażenie?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#12
Zamówiłem sobie EC2-A. Przymierzanie w sklepie dla mnie to za mało. Jak przyjdzie i trochę pogram to standardowo napisze swoje 2 słowa.
Odpowiedz
#13
EC2-A:
+mega przyjemne materiały, z których jest myszka, bardzo przyjemny plastik
+sensor
+fajny kabel
+ślizgacze (podoba mi się ich rozmiar)
+brak oprogramowania (love it)
-najgorsze przyciski
-scroll
-No i kształt. To kwestia bardzo osobista, ale subiektywnie mówiąc ta myszka totalnie nie nadaję się na fingera z wygiętymi palcami (taki claw grip, ale tylko palcami)

Wychodzi na to, że trzeba czekać na Kone Pure 2017. Kone Pure Optical BE mi pasował, ale miał zepsute przyciski. Tylko teraz pytanie co to za sensor w niej będzie siedzieć (3360 wersja dla Roccat?) i kiedy będzie można ją kupić.
Odpowiedz
#14
Potwierdzam powyższe wady tej myszki, też ją miałam i tak samo mi przeszkadzały głośne przyciski, scroll i kształt, niezbyt wygodny.
W nowym Roccat Kone Pure będzie sensor PixArt 3361. Tutaj więcej info: http://www.roccat.org/de-DE/Labs/Owl-Eye/
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#15
Dla palmujących ta EC-A muszą być idealne.
Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że Roccat Kone Pure 2017 nie będzie minimalnie mniejszy od poprzednich. Po prostu wydaje mi się że informacje są niedokładnie podane (chyba nie pierwszy raz w przypadku strony Roccatu) a kształ będzie taki sam.
Odpowiedz
#16
(02-23-2017, 11:50 PM)Stachu napisał(a): Dla palmujących ta EC-A muszą być idealne.
Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że Roccat Kone Pure 2017 nie będzie minimalnie mniejszy od poprzednich. Po prostu wydaje mi się że informacje są niedokładnie podane (chyba nie pierwszy raz w przypadku strony Roccatu) a kształ będzie taki sam.

Roccat oficjalnie pisał na overclock.net, że jest to identyczna obudowa co oryginalna kone pure, po prostu została inaczej zmierzona.
Odpowiedz
#17
Mało jaki producent podaje faktyczne wymiary i wagę, każdy mierzy jak mu się podoba. Nawet rozmiary podkładek rzadko kiedy się zgadzają z rzeczywistością. Ale to na 100% będzie to samo co stary Kone Pure, za duże koszty zmieniać coś w obudowie.
Odpowiedz
#18
Dobra. EC2-A wraca do sklepu. Czas na powrót do KinzuAddera. Mam tą myszkę już kupę czasu a dalej nie zbyt dużo wiem o tym sensorze (sensor z DA 3G).
Słyszałem, że najlepiej na nim mieć ustawione 1800dpi (że niby natywna rozdzielczość). Ile w tym prawdy?
Lepiej grać z Synapsem czy nie?
Kiedy ten sensor działa najlepiej i jak on sie ma do sensorów typu 3310, 3360, 3090?
Odpowiedz
#19
Zawsze lepiej grać bez synapsa. Co do dpi to jedni widzą różnicę, inni nie. Ustaw tak jak sam czujesz.

przede wszystkim ma mniejsze prędkości maksymalne od sensorów 3310 i 3360...
Odpowiedz
#20
Dobra. Z Synapsa zrezygnowałem. Mam wrażenie jakby mi się lepiej grało na 1800 dpi, niż na 400, a gram i tak na 500hz, więc stwierdziłem, że Synapse nie jest mi potrzebny.
Prędkości maksymalnych nie potrzebuje mega szybkich, bo mam w miarę wysokiego sensa (1800dpi/0.65 sens in-game CS).
O porównanie do tych nowych sensorów chodziło mi o smoothing, precyzja, responsywość.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.