• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc w doborze słuchawek
#1
Witam, 
Prosiłbym o pomoc w doborze słuchawek. Od 2 dni czytam testy i jestem głupszy niż na początku (po prostu słoń nadepnął mi na ucho i totalnie się na tym nie znam). Najbardziej zainteresowały mnie superluxy póki co, dlatego prosiłbym o pomoc.

• jakie obecnie używasz? - jakieś - letnie Pioneera, ale niestety nie jestem w stanie zlokalizować modelu.
• czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? - nie, nie wiem z czym się to je, słuchawki chciałbym podłączyć do laptopa Lenovo y50-70, który ma zintegrowana karte.
• słuchawki mają być w 100% do gier // glownie gry i seriale/filmy. Muzyki słucham podczas rozgrywek online.
o jakiej muzyki głównie słuchasz? (Metalcore, rock)
o w jakie gry grasz (podaj tytuły i w które najwięcej) - wiedźmin 3, league od legends.
• twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? -150-200zl
• stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? 50/50
• jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte? - półotwarte
• wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej? (większą czy mniejszą scenę) - w sumie sam nie wiem.
• czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? - nie , tylko do użytku domowego.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Wybierz Somic v2, w 100% Ci wystarczą.
Odpowiedz
#3
A jakieś inne propozycje? Chciałbym aby słuchawki były dostępne stacjonarnie np. Xkom. Z tego co widzę to tych Somic V2 mają ograniczona dostępność jeżeli chodzi o sklepy.
Odpowiedz
#4
Jak wierzyć kolegom to Somic V2 są bardzo ciekawą opcją, też byłbym za nimi.
Ew. możesz np. Rockmaster OE, superluxy nie wiem czy mają sens jesli nie grasz duzo w FPS.
Odpowiedz
#5
No to zamówione te Somic V2 :D zobaczymy efekt jak przyjdą :D
Odpowiedz
#6
Napisz wrażenia jak przyjdą.
Odpowiedz
#7
Powiem tak - jest inaczej :D nie wiem czy to kwestia, że do tej pory siedziałem na 7-letnich pioneerach czy coś innego. Całkiem inne odczucia niż dotychczas. W kwestii samego dzwięku nie będę aż tyle się wypowiadał, bo muszę się do niego "przyzwyczaić. Słuchawki wyglądają na mega porządnie wykonane, kabel jak dla mnie trochę za długi (pozostaje w częsci zwinięty), ale myślę, że ogólnie jest to dla wielu zdecydowana zaleta. Wtyk wygląda też mega solidnie. WIelkość słuchawek jest idealna jak dla mnie. Ale tak jak mówię - to są pierwsze wrażenia i póki co jak najbardziej na plus. Dodatkowo na laptopie mam fabrycznie zainstalowaną jakiś program Dolby Digital Plus, który pomaga "ustawić" mi słuchawki w kontekscie dzwięku.

Mam tylko takie pytanie bo może będziecie wiedzieć. Mam w laptopie obok wejśćia słuchawkowego drugie wejście o nazwie Digital output - do czego ono służy? :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.