• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz za 150zł do Overwatch
#1
    Witam,
  • jaką obecnie myszkę używasz: Cougar 200m
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Overwatch 7.00 - można uznać że średnia
  • czułość w Windows: domyślna
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Z fpsów obecnie jedynie Overwatch, reszta to głównie single player rpgi.
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech Bloody B-081
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Tak, obydwóch. Do czatu głosowego oraz autoataku. 
  • twój budżet: 150zł
  • jaki chwyt stosujesz: ciężko sprecyzować, czasem claw, czasem palm. 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,5-19 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? ~2cm 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Przede wszystkim profil. Zależy mi na tym, żeby dobrze leżała w dłoni
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Miło by było, gdyby można było dostosować kolor podświetlenia, tak co by pasowała do reszty setupu. 

    Ciężko mi się zdecydować na cokolwiek tak naprawdę. Będąc w jakimś Media Expert miałem okazję "pomacać" sobie Roccata Kone Pure i leżał mi w dłoni idealnie, chociaż boję się że może być ciut za mały. Zastanawiam się, czy to nie byłby dobry wybór w cenie 150zł.

     Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Dm1 pro albo Roccat kone pure black edition aczkolwiek do palma według mnie się nie nadaje a mam dłonie mniejsze niż Ty.' :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Chyba zaryzykuję i wezmę tego Roccata.
Dzięki.
Odpowiedz
#4
Przetestuj Kona, najwyżej oddasz do 14 dni.
Odpowiedz
#5
moim zdaniem bedzie za mały
Odpowiedz
#6
Myszkę mam od wczoraj.
Jestem oczarowany sensorem, bo jest niesamowicie precyzyjny. Mysz wykonana jest też niesamowicie solidnie i z dobrych materiałów.

Tak, czy siak - chyba jednak ją zwrócę, jest jeszcze mniejsza niż moja poprzednia. Mam wrażenie, że jest po prostu za krótka. W dodatku jakoś nie układa mi się w dłoni, jedynie jeśli chwycę ją claw gripem, jednak nie jest to dla mnie zbyt wygodna pozycja.

Jakieś inne propozycje?
Odpowiedz
#7
Dm1 pro
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Jak się ma ona do takich modeli jak:
-Tesoro Sagitta Spectrum (tu martwi mnie jakość wykonania, głównie te błyszczące plastiki)
-Rival 100 (w zasadzie nie wiem co powiedzieć, Steelseries to raczej marka z renomą)
-Cougar 500M
-Ozone NEON 3K
Czy któraś z nich nie sprawdzi się lepiej?
Odpowiedz
#9
rival 100 równie mała i gorszy sensor, sagitta teraz niedostepna, couagar 500m ma slaby sensor, jest znacznie za droga jak na myszke z a3090.

spróbuj dm1 pro, sensor jak w konie, a jest wieksza na pewno od niej
Odpowiedz
#10
Nie wydziwiaj bo nic nowego lepszego od Dm1 pro nie kupisz będą albo gorszy sensor cięższe i ogólnie gorssze .
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.