• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podkładka (wolna, bez obszycia rozmiar 450x350)
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę : Zowie Ec1-a
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): obojętnie
  • jaki rozmiar by Cię interesował: taka jak ta shiru
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: wolną
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę?
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) brak
[*]

Testowałem już dużo podkładek od a4techa tego taniego, roccat taico control (za szybka ale plusem to że myszka się nie przyczepiała), m12 maxi, shiru obecnie mam.
Chciałbym zeby nowa podkładka była wolna, bez obszycia, zeby miała równy ślizg w pionie i poziomie i jeśli to możliwe tak jak w przypadku roccat taico control żeby się nie kleiła myszka do niej podczas ruchu.
Obecnie mam shiru jest prawie idealna ale wg mnie trochę za szybka, no i ten ruch myszki nie jest też w 100% jaki bym chciał.
Odpowiedz
#2
Zobacz na Taito 2017 lub po prostu SS Qck, niestety nie wiem jaka jest Shiru to nie porównam.
Odpowiedz
#3
Jeśli podoba Ci się Shiru i chcesz coś wolniejszego, o lepszym wyczuciu ruchu to zainwestuj w Propad Large. IMO duzo lepsza od Shiru
Odpowiedz
#4
ok dziękuje za propozycje wypróbuję tego propada tylko czy large i extra large mają taką samą powierzchnie?
Odpowiedz
#5
powinny mieć
Odpowiedz
#6
Kumplu mógłbyś napisać coś od siebie o tej Shiru? Nie ma zbytnio opinii o nich w internecie, a wyglądają dosyć ciekawie :D
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.