• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dlaczego myszki po pewnym czasie stają się niekomfortowe?
#11
Zamiast G SR mozesz wziąć Taito 2017, dłużej zachowuje własciwości (GSR szybko się wyciera i staje wolniejsza)
Odpowiedz
#12
bawiłem się g403, przypasował mi kształt i profilowanie myszki. Biore ją za kilka dni, podkładke wezmę za jakiś czas. Dam znać jak się sprawuje g403 za jakiś czas
Odpowiedz
#13
mam g403, oczywiście model z latającym scrollem >.> jutro jade wymienić.
Co do kształtu wydaje się całkiem fajnie leżeć.
Odpowiedz
#14
drugi dzien z g403 wygląda spoko xd

https://youtu.be/Ae0-AOay1VY
https://youtu.be/ZrH3vks1lgA
Odpowiedz
#15
Niezle , a myszka jak ogólnie ?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
myszka ogólnie na plus, ma bardzo fajne i czułe switche - takie jak lubie. Do tego są ultra responsywne, pestki z deagle wchodzą jak marzenie
co do ergonomii jeszcze nie mogę się przyzwyczaić do prawej ściany myszki i palec serdeczny mi czasami uciska palec mały, ale myślę że to kwestia przyzwyczajenia
wielkość jest w sam raz, nie szuram ręką o podkładkę z żadnej strony
bardzo łatwo mi się nią steruje, nie mam problemu z obrotem o 180°, co się często zdarzało w poprzednich myszkach
materiały wykonane myszki również na plus, ręka stabilnie siedzi
najbardziej mnie zaskoczyło montowanie ciężarków i zaślepki - na magnez. Fajny bajer
Odpowiedz
#17
A jaka ranga i ile h masz przegrane tak z ciekawości pytam :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#18
global, w csa pykam całkiem mocno od 10lat, w csgo ponad 3kh
Odpowiedz
#19
Fliper, mam podobnie i najbardziej właśnie daje się to we znaki w CSie. Roccat KPM super się strzelało i ruszało mychą, jednak kształt był na tyle dziwny, że ciągle podczas gry nieświadomie zmieniałem chwyt i potem za dużo o tym myślałem, traciłem skupienie.

Obecnie mam Mionix Castor i jest prawie idealnie, czasami coś mi nie pasi, ale może sobie w tym przypadku tylko wmawiam :D G403 planuję kupić, jak fundusze pozwolą. Z tego co widzę kształt ma nawet podobny do Castora, a w dodatku opóźnienie przycisków o wiele mniejsze (ciekawe jak to jest, że akurat mychy Logitech zawsze mają super opóźnienia kliku).
Odpowiedz
#20
Mam ten sam problem, trochu myszek przetestowałem. Ostatnio dałem sobie spokój na chwilę i inaczej podszedłem do tematu. Próbowaliście zmienić pozycje przy komputerze niżej/wyżej, ergonomicznie? Złapałem się na tym, że siedzę strasznie nisko. Jeszcze nie zdążyłem wyciągnąć konkretnych wniosków po zmianie, brak czasu.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.