• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dlaczego myszki po pewnym czasie stają się niekomfortowe?
#21
Ja wole siedzieć wyzej bo mam większa swobodę ruchu ręka
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#22
No właśnie, dlatego jestem ciekawy jak siedzi autor albo osoby które mają problem. Tak się skupiłem na myszce, że nie zwróciłem na to uwagi.
Odpowiedz
#23
zawsze siedziałem na równi z blatem i bardziej używałem nadgarstków. Teraz się wsunąłem wgłąb biurka i ustawiłem ręce i przedramiona tak aby wygodnie leżały /opierały się o biurko i zacząłem grać więcej całą ręką z ramieniem i mniej nadgarstkiem. Plecy "wbite" w fotel a nogi do przodu opierające się mniej więcej w kącie 30°
Przy roccat kone pure ta pozycja była strasznie niewygodna, z logitechem G403 nie mam problemów z wykonywaniem ruchów myszką
Odpowiedz
#24
Też zwróciłem uwagę, że na to jak gramy wpływ ma wiele czynników - koncentracja, dotlenienie, brak problemów fizjologicznych itp. ;D Te najważniejsze to przyzwyczajenie, wiadomo pamiec mieśniowa itd. Ale właśnie pozycja na biurku też jest istotna. Najlepiej zacząć i nauczyć się siedzieć w miarę zdrowo i wygodnie, np. nie zmieniać często pozycji podkładki i myszki, fotel na tej samej wysokości. Serio tak jest ;)
Odpowiedz
#25
wiadomo.

Wracając do podkładki, znajdzie się coś innego o większych wymiarach niż taito 2017 king size? Potrzebuje czegoś jak największego, stawiam na minimum 40x45 (taito ma 37x45 :/ )

swoją drogą jak w powierzchnią taito 2017? Dalej taka szorstka? W taito control mi to trochę sie nie podobało. Zastanawiam się czy po prostu nie wziąć nowej zowie g-sr z racji na wielkość i powierzchnię, do tego nie ukrywam że obszycie nierówne z powierzchnią również mi trochę przeszkadza, ewentualnie ss QCK+ czy qck heavy - tak wiem, że z wytrzymałością u nich średnio, ale wymiana podkładki co powiedzmy pół roku mi nie przeszkadza, a mają fajną gładką powierzchnię
Odpowiedz
#26
"taito" i "taito control" to 2 różne rodzaje podkładek, zwykła taito i wersja 2017 powinny być gładsze od qck.
Odpowiedz
#27
w takim razie próbujemy taito 2017 king size, zobaczymy czy mniej niż 40cm mi styknie
Odpowiedz
#28
Tylko patrz czy bierzesz wersję z dopiskiem 2017.
Odpowiedz
#29
I jak, kupiłeś tę podkładkę? Jak wrażenia?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.