• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycha głównie do fps
#1
Cześć, potrzebuję nowej myszki, obecna niestety przerywa. Mam kłopot z wyborem. Co byście doradzili?
Poniżej wzór:
  • jaką obecnie myszkę używasz: SS KINZU v3
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: gram na 2000 cpi
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): (cs i inne od valve-sens 1.0 co w połączeniu z DPI daje średnią czułość)
  • czułość w Windows: 6/10
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 21cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CS:GO, LFD2, Tomb Rider, GTA V - i inne gdzie się strzela. W inne gry raczej nie gram.
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Raivo - jest suepr
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Niestety nie mam, w grach raczej nie użuywam, ale przydałyby się do internetu :)
  • twój budżet: "rozsądny"  
  • jaki chwyt stosujesz:Fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+3+1 (serdeczny z boku myszy, ale ją trzymam)
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 20cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:Wątpię,żeby to się udało. Generalnie macham nadgarstkiem, a przedramię się nnieruchome. Możemy uznać, że nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Dobieram sensa do dpi - tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: rozłącza się
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie ma

Mam kupon do wykorzystania w sklepie SS - rival 300 mi nie podchodzi - jest za długa i niewygodna. Może jakaś zowie ?
Odpowiedz
#2
Pod fingera to albo ec2-a albo fk2 bym celował
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
przy takiej dloni to g403, ec2-a, za12, kone pure 2017
Odpowiedz
#4
jesli ma kinzu v3 i trzyma fingertripem to czemu mu nie doradzić rivala 100?
Odpowiedz
#5
Bo jest słaba , może G pro Logitech jak fingertip i najlepszy sensor albo g203
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Kinzu v3 mi też czasem się rozłącza, ale to nie wada myszki, tylko bardziej systemu i usb. Nie raz coś przytnie w systemie, usb się przywiesi, coś poluzuje i trzeba czasem włożyć ponownie wtyczkę. Może też przeszkadzać jakiś program, sterownik. U mnie nie raz tak się dzieje jak mam myszkę podpiętą pod usb w monitorze.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#7
Pod strzelanki celowałbym w EC2-A

@Ewelina
Chyba musisz wymienić GPU bo nie pasuje do reszty Twojego sprzętu hehe
Odpowiedz
#8
Haha a tak korciło mnie by cokolwiek napisać, bo od soboty mam nowy komputer :D Znajomy przyjechał kawał drogi, złożył mi 3 nowe części, grafika jest dość nowa, bo jakiś czas temu kupowałam za 600 zł, na razie lepszej nie trzeba bo ten komp to petarda, mega szybkość, a do tego grafika droga nie potrzebna, gram głównie w starsze gry. Jak będę miała wolną kasę to potem jeszcze ram dokupię, grafikę z czasem, wczoraj kupiłam ten szybki dysk ssd przypinany na płytę i nowy system wgram.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
Po Co Ci więcej ramu? Renderujesz czy coś? Grafika będzie ograniczać CPU jak zachce Ci się w nowsze gry grać.
Odpowiedz
#10
Myślałam że czym więcej tym lepiej, zwłaszcza że mam nową płytę która wreszcie nie ogranicza mnie do 8GB. Tak, będę renderować grafikę i animację 3D, a raczej chłopak mi będzie zajeżdżać sprzęt :D A grafika w pracy przy większych projektach graficznych potrzebna? W sensie tu chyba najbardziej ram, procesor ważny?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.