• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier FPS + Karta dźwiękowa.
#1
Witam,


chciałbym zakupić słuchawki pod gry FPS wraz z kartą dźwiękową oraz żeby pozycjonowanie było dobre. Jak narazie mam jakieś słuchawki z marketu + integre i bez problemu potrafię zlokalizować wroga.
Czy taki komplet sprawdzi się do gier typu FPS? Takstar Pro80 v2 i Xonar DX. 


  • jakie obecnie używasz? jakieś z marketu.
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ?
      - jeśli tak – to jakiej?
           - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Xonar DX.
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 99% do gier typu FPS.
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? różnie..
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? słuchawki 300 zł i karta w cenie Xonara DX.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? tak żeby było po równo..
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? najlepiej zamknięte.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Tak, abym nie miał problemu z oszacowaniem skąd nadciąga przeciwnik.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
Odpowiedz
#2
Jeżeli ma to być tylko pod gry to osobiście wolałbym kartę od Creativa, czyli w tej kwocie SB Z, do tego resztę z karty dołóż do słuchawek CAL!2.
Odpowiedz
#3
(04-19-2015, 12:09 PM)Hya napisał(a): Jeżeli ma to być tylko pod gry to osobiście wolałbym kartę od Creativa, czyli w tej kwocie SB Z, do tego resztę z karty dołóż do słuchawek CAL!2.

Sprawdzą się lepiej w grach typu FPS? Pozycjonowanie, mają większą scene? 
Odpowiedz
#4
od takstarów na pewno ;)
Odpowiedz
#5
A ten mikrofon który dołączany jest do karty dźwiękowej jest dobry czy lepiej dokupić inny?
Btw - W sumie to pytanie retoryczne ale czy ta karta dźwiękowa co podałeś jest lepsza od xonara?
Odpowiedz
#6
koniecznie dokup inny ;) tani zalman zm mic1 daje dobrze radę :)

DX nie ma ampa, a Z ma. Do słuchawek lepszy będzie Z, do tego w grach imo lepiej się spisuje.
Odpowiedz
#7
Dokupię ale w następnym miesiącu bo kwota przekracza budżet. - Zamawiam taki zestaw dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#8
(04-19-2015, 04:58 PM)Hya napisał(a): koniecznie dokup inny ;) tani zalman zm mic1 daje dobrze radę :)

DX nie ma ampa, a Z ma. Do słuchawek lepszy będzie Z, do tego w grach imo lepiej się spisuje.

Teraz mam mętlik w głowię.. Naczytałem się recenzji i piszą że xonar dx jest lepszy itd.. Co o tym sądzisz?

//Zamówiłem Z'etke zobaczymy co z tego wyniknie.
Odpowiedz
#9
Jak masz zewnętrzny wzmak to dx do muzyki jest lepszy. Jednak szukasz do gier głównie, a tu imo Z jest tańsza a lepiej się sprawdzi :)
Odpowiedz
#10
Niestety nie podchodzi mi ani ta karta dźwiękowa ani słuchawki.

Zakupiłem na morelach i tu pojawia się pytanie - odsyłać czy nie?
Czytałem na internecie dużo opinii że dostali zwrot pieniędzy dopiero po 2 miesiącach itd.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.