• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dźwiękowa do Takstar Hi2050
#1
Hej,

jestem w trakcie budowania nowego komputera i zastanawiam się nad kartą dźwiękową. Na mojej płycie głównej znajdować się będzie zintegrowany układ Realtek ALC887. Aktualnie korzystam ze słuchawek Takstara Hi2050, z których jestem bardzo zadowolony. Przesiadałem się jakiś czas temu z ttesports Shock Spin HD więc różnica była widoczna na "gołe oko", pomimo że korzystałem również ze zintegrowanej dźwiękówki na moim laptopie Lenovo Y580. Jako mikrofonu używałem tego wbudowanego w laptopa, lecz teraz przy PC takiego oczywiście mieć nie będę, stąd mam pewien dylemat. Czy kupować zewnętrzną kartę dźwiękową z mikrofonem, czy kupić jakąś pod PCI i kupić headset, czy po prostu dokupić zewnętrzny mikrofon. Bardzo proszę o radę. W jakiej konfiguracji jakość dźwięku byłaby najlepsza? Dodam jeszcze, że zależy mi zarówno na jakości w muzyce jak i na dobrym dźwięku w grach (np. csgo). Chciałbym przeznaczyć nie więcej niż 300zł na kartę, choć przyznam że jestem wielkim fanem współczynnika cena/jakość, więc jeśli udałoby się znaleźć coś tańszego to byłoby super.
Odpowiedz
#2
spora różnica między tą integrą jest chociażby na Xonarze DG, jak chcesz najtaniej to warto kupić, 100 zł teraz nawet. Ja wyrwałem używkę za 50 zł. Mam HF2010, więc bardzo podobnie jak Ty, dobrze się zgrywają
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.