• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki douszne
#1
  • jakie obecnie używasz? Jeśli chodzi o pchełki to zwykłe od telefonu
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? -
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Chciałbym je przeznaczyć tylko do muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Ostatnio w sumie tylko hiphopy, rap
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? -
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 150?
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Obie rzeczy są ważne
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Nie chciałbym żeby kompletnie wyciszały, fajnie jednak się trochę orientować co się wokół ciebie dzieje (słuchawki będą przeznaczone głównie do podróży)
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? --
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Tak
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
    Chodzi mi o jakieś pchełki do słuchania muzyki poza domem. Wolałbym douszne, ale chyba sie nie podgniewam na dokanałowe. Jest coś ciekawego, wartego uwagi do tej ceny?A i miło by było jakby były czarne :D Spodobały mi się te, czy są one warte uwagi, czy jednak jakiś syf?http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/10674607#ceny

Ah zapomniałem dodać, jeśli miałbym być szczerzy to jestem laikiem jeśli chodzi o sprzęt, nie wiem co by mi bardziej odpowiadało
Odpowiedz
#2
Hya miał Soundmagica jakieś pchełki, chwalił je sobie, myślę, że mozesz zaryzykować. Na pewno różnica duża od zwykłych.
Z tego co pamiętam to Soundmagic mają zbalansowany dźwięk, czyli żadne pasmo (bas, tony wysokie) nie wybijają się i grają tak jakby ,,w harmonii"
Odpowiedz
#3
Okej zaryzykuje :D
Najwyżej odeślę
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.