• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WYGODNY FOTEL DO 500-600 ZŁ
#11
albo zrób jak mój kolega amator stolarz. Weź kup 3 ładne, dorodne deseczki, mocny klej i mówię Ci brzmi szalenie, ale naprawdę on tak zrobił i to działało. co prawda lekko się kołysało i musiał ogarniać wysokość, ale efekt był niezły XD Potem trochę spaprał sprawę, bo KUPIŁ ze sklepu biurko i wyszło że jest mniej wygodne i generalnie jedyny plus to taki, że było bardziej stabilne ;D
PS to nie żart
Odpowiedz
#12
przymierzałem, dla mnie niewygodne
twarde i z racji wysokiego wzrostu za mały. Ogółem jesli on kosztuje ok 400 zł to wiem co to i zdecydowanie wole w tej cenie siatke ;)
Odpowiedz
#13
Wysokiej jakości eco-skóra która po roku zacznie się marszczyć. Po dwóch latach pękać. Po 3 latach każde posiedzenie przed kompem będzie się kończyło odkurzaniem fotela z podłogi:)

Po 4 latach takie fotel bedzie wygladal jak..
Odpowiedz
#14
Są eko-skóry co wytrzymują spokojnie po 5 lat i więcej. Niestety nigdy nie wiadomo co daje producent. W tych gamingowych fotelach stosuje się przeważnie takie co do 4 lat wytrzymują z tego co zauważyliśmy.
Odpowiedz
#15
Tylko czy twoja skóra wytrzyma w lato na ekoskórze ;D
Odpowiedz
#16
W robocie używamy foteli Ikea Markus we wszystkich chyba wariantach pokryć. Trzymają się nadspodziewanie dobrze (zwłaszcza model pokryty skórą). Plusem jest 10-letnia gwarancja i serwis, który funkcjonuje raczej bez "januszowania" - egzemplarze ze skrzypiącym mechanizmem zostały wymienione na nowe (3 lata po zakupie).

W kwocie do 500-600 zł Ikea Markus to na pewno sensowny wybór. Ergonomia dupy nie urywa, ale sprawuje się przyzwoicie.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.